Hľadať lásku na zoznamke? Nebojte sa, skúšali to aj tieto slávne hviezdy

, 09.01.2020 11:00
Orlando Bloom vzal na premiéru svoju priateľku...
Herec Orlando Bloom a speváčka Katy Perry sú pár. Ale kedysi, keď bola Perry single, zvykla vraj využívať zoznamovaciu aplikáciu Tinder. Autor: ,

Nájsť partnera nie je v dnešných časoch také jednoduché. Klasické zoznamovanie sa vystriedali aplikácie a zoznamky. Samozrejme, nesú v sebe aj nevýhody, ale pristupujete k nim s odmietaním? Tiež nemusíte.

Aj zoznamka na internete, či už vo vašom počítači alebo smartfóne, môže byť cestou pri hľadaní vzťahu či niekedy len prostriedkom na uvoľnenie sa, príjemnú konverzáciu, flirt alebo nájdenie priateľov.

Portál JustJared.com nedávno zverejnil zoznam známych celebrít, ktoré tiež už využili služby zoznamky na vlastnej koži. Nie je síce známy prípad, že by sa im podarilo nájsť tam životnú lásku, ale zhodne tvrdia, že si to celkom užili.

Hilary Duff

Speváčka a herečka priznala, že mala skutočný profil na Tinderi. „Začalo sa to ako sranda s kamoškami. Chcela som, aby mi vysvetlili, ako to funguje. Ale v živote som nebola na rande naslepo. So svojimi partnermi som sa vždy zoznamovala v práci,“ komentovala pre portál People.

Katy Perry

Priznala sa už dávnejšie, že bola aktívnou užívateľkou na aplikácii Tinder. Popri práci jej však potom zostávalo stále menej a menej času a tak si aplikáciu vymazala. Randí dnes s Orlandom Bloomom.

Laverne Cox

Po rozchode s partnerom sa herečka vrátila na zoznamku Tinder a celkom otvorene vyhlásila. „Musíte byť na zoznamke, ak chcete randiť. Ak chcete zostať v hre.“

Mariah Carey

Speváčka bola krátky čas na zoznamke Match.com.

Amy Schumer

Aj známa komička bola jeden čas na americkej zoznamke. Profily si vytvorila s kolegyňou a kamarátkou a brala to skôr ako veľkú zábavu. „Rehotali sme sa ako pubertiačky,“ uviedla.

Demi Lovato

Patrí medzi málo celebrít, ktoré otvorene priznávajú, že zoznamovacie aplikácie sú pre ňu spôsob, ako sa zblížiť alebo zoznámiť so zaujímavými ľuďmi. Lovato tiež priznala, že sa neobmedzuje na mužov. Rada si dopisuje (a údajne aj stretne) tiež so ženou. Dôležitý je podľa nej ľudský kontakt.

Chelsea Handler

Aj moderátorka a komička vzala svoje randenie cez online. Údajne ale k tomu potrebovala nakopnutie, ktorého sa jej dostalo od kamarátky Charlize Theronovej. „Opýtala sa ma, či som doteraz bola v jaskyni, že ešte nemám profil na zoznamke,“ prezradila Handler.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#zoznamka #vzťah #láska #flirt #celebrita
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Prejaví sa zvýšený pocit smädu, vaše telo potrebuje neustále tekutiny.
Práce budete mať vyše hlavy, ale...

+ Zabúdate na raňajky, radšej si ráno privstaňte a zdravo sa najedzte.
Šéfovi prekáža, že sa neviete...