Vodnár a lev ako pár? Večné hádky! Ktoré ďalšie páry majú neustále konflikty?

10.12.2019 15:00
krik, hádka, kríza
Hádka. A čo príde potom? Autor:

Niektoré znamenia k sebe jednoducho nesedia! Ich vzťah preto charakterizujú večné hádky. Sú to tieto dvojice:

Vodnár a lev

Tieto dve znamenia majú diametrálne odlišné predstavy, pokiaľ ide o vzťah, ale nezhodujú sa ani na predstave o spoločnom živote. Kým lev je rád stredobodom „vesmíru“ a prikladá veľký význam tomu, ako ho vnímajú ostatní, u vodnára platí presný opak. Namiesto toho, aby vodnár obdivoval silných a sebavedomých ľudí, stará sa najmä o tých slabších. Nie je sústredený na seba, ale skôr na iných. Vodnár toho k životu veľa nepotrebuje, naopak, lev miluje luxus. Veľké kontrasty medzi nimi spôsobujú často hádky a nepochopenie zo strany toho druhého.

Ryby a panna

Ryby sú síce harmonické znamenie a prejavujú veľa pochopenia smerom k okoliu, pri panne sa však často dostávajú na hranicu svojich možností. Dôvod: Panna má tendenciu byť sebecká a sledovať predovšetkým vlastné záujmy, svoje potreby stavia nad potreby ostatných. To, samozrejme, vedie vo vzťahu k neustálemu napätiu. I keď jednu krízu preklenú, veľmi rýchlo sa o slovo prihlási ďalšia. Spolužitie sa tak stáva večným kolotočom vyčerpávajúcich hádok a uzmierovaní.

Škorpión a baran

Obe znamenie sú mimoriadne trvrdohlavé. Niet preto divu, že často „narazia“. Pre obe znamenia je veľmi ťažké robiť kompromisy, aj zľaviť zo svojich požiadaviek. Vlastný názor menia len ťažko a práve preto sú často na programe dňa hádky. Temprerament toho druhého však obdivujú a k životu ho priam potrebujú. Ako dlho sa však dá vydržať vo vzťahu plnom napätia je otázne…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#znamenia zverokruhu #konflikty #hádky
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Čo sa energie týka, nemáte konkurenciu. Žiarite elánom, aktivitou a nadšením.
Poradiť vo financiách vám...

+ Nezvykajte si konzumovať jedlo pri čítaní, nebudete ho mať pod kontrolou.
Vaše rozhodovanie a konanie...