Dobrá rada pre strelcov: Od týchto znamení si držte odstup!

, 10.12.2019 07:00
strelec, znamenie strelec
Žena v znamení strelca. Autor:

Strelci, pozor! Pozrite sa, s kým sa podľa astrológov neoplatí vrhnúť sa do vzťahu, pretože podľa hviezd k sebe vôbec nepasujete.

Tiež to robíte? Túžite vedieť, v akom znamení sa narodil muž, s ktorým práve randíte a hneď, ako máte príležitosť, nedočkavo googlujete, či sa podľa astrológie k sebe hodíte? Potom ste tu správne. Dnes to bude o strelcovi. Pre rakúsky časopis Woman na túto tému prehovorila astrologička Turid Pichler.

Radšej nie: Strelec a škorpión

Tu sa stretáva silný strach zo straty so silnou túžbou po slobode. Škorpión je totiž majetnícky a žiarlivý. Je tiež rodinne založený, miluje pocit domova. Do tohto modelu však strelec vôbec nezapadá. Pretože on miluje spoznávať nových ľudí a objavovať svet. Avšak čo sa týka sexu, v tomto prípade to vyzerá dosť „elegantne“.

Nedobrá konštelácia: Strelec a býk

Okrem silnej sexuálnej príťažlivosti sa už nemajú tieto dve znamenia o čo podeliť. Býk chce vlastniť to, čo miluje. Strelec na to reaguje zajačími úmyslami, pretože skôr prahne po dobrodružstve, miluje slobodu. Býci si vážia aj útulný domov, v ktorom radi trávia čas. Zladia to so strelcom, ktorý chce spoznávať svet? Ťažko!

Nehodia sa k sebe: Strelec a rak

Oheň a voda. Podľa astrologičky majú tieto dve znamenia vlastnosti, ktoré sú v protiklade. Raci sú skôr citlivejší, no strelci večne naladení na dobrodružstvo, pre čo rak nemá ani štipku pochopenia. Títo dvaja sa začnú onedlho spolu nudiť a hľadať zo vzťahu únik.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#znamenie strelec #Sloboda #odstup #dobrodružstvo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Čo sa energie týka, nemáte konkurenciu. Žiarite elánom, aktivitou a nadšením.
Poradiť vo financiách vám...

+ Odmerajte si hladinu cukru v krvi, nepodceňujte zdravotné ťažkosti.
Veľké veci sa skladajú z malých...