Nestála žena v znamení strelca: S hlavou v oblakoch

, 25.11.2019 12:00
strelec
Žena v znamení strelca. Autor:

Striedavo, oblačno. Ľudia, ktorí sa narodili v znamení strelca, majú poriadne prelietavé názory. Podľa toho, ako sa vyspia...

Mení názory aj priestory

Podobná vlastnosť sa pripisuje aj nestálemu znameniu rýb, tiež sú nestáli v názoroch. Na rozdiel od rýb je však znamenie strelca ohnivé a teda, kým rybička ostáva stále v pokoji a pláva vo svojej vlastnej vode, strelec mení rovnako ako názory aj priestory. Rád sa premiestňuje, toto sú ľudia, ktorí celý život pendlujú, cestujú, menia adresy, telefónne čísla a aj partnerov, ako také ponožky…

Nestála, vo všetkých smeroch

Žena v znamení strelca nebude sedieť doma v „zlatej klietke“, nevydrží byť dlho nezamestnaná a pred „istým“ domom s hypotékou na tridsať rokov určite volí podnájom. Odtiaľ sa bude môcť kedykoľvek odsťahovať, zavrieť za sebou dvere. Aj tých vecí má akosi pomenej, ako ostatné ženy, akoby chcela byť na takéto spontánne akcie „vždy pripravená“. Je nestála, a to vo všetkých smeroch.

Ohnivá žena potrebuje slobodu

Podobne, ako všetky ohnivé znamenia, aj žena v znamení strelca potrebuje slobodu. Často býva slobodná mamička, neprekáža jej dokonca, ani keď vôbec neporodí. Presuňme sa však k jej dobrým vlastnostiam. Znameniu strelca sa pripisuje nákazlivý optimizmus, majú veľa priateľov, ľudia sa nimi radi obklopujú. Tiež majú blízko k osobnostnému rozvoju a ezoterike, dokážu na sebe zapálene celý život pracovať, a to bez ohľadu na vek.

Ťahá ju to k oblakom

Podľa astrológov je najideálnejšie, ak táto žena, narodená v druhej polovici novembra, resp. v prvej decembrovej, stretne muža, ktorý jej pomôže „pristáť na zemi“, usadiť sa a nelietať s hlavou v oblakoch. Tiež je pravda, že ju to k tým oblakom bude neustále ťahať, pretože tieto ženy sú vášnivé cestovateľky, často bývajú obchodné manažérky, sprievodkyne, letušky či hoteliérky.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#znamenie strelec #Sloboda #názor #ezoterika #cestovanie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Netrápte sa pri chudnutí, znížte príjem jedla o tretinu a absolvujte prechádzky.
Rozhodnete sa...

+ Spánok, ktorého máte nedostatok sa prejaví aj na vašej pleti.
O vhodnej investícii sa porozprávate...