5 x o znamení Škorpión! Aký je v láske či v priateľstve?

12.11.2019 09:00
Strava podľa horoskopu: Škorpiónom špargľu,...
Ste narodená v znamení Škorpióna? Autor:

Ľudí, ktorí sa narodili v termíne od 24.10. do 22.11., spája znamenie Škorpión.

Verná duša

Ako škorpión to máte v láske ťažké. Často si v ceste stojíte vy sama. Od svojho partnera vyžadujete bezpodmienečnú lojalitu. Narušenie dôvery neodpúšťate nikdy. Škorpión má silnú tendenciu žiarliť a tá ho neopúšťa ani v relatívne pokojnom vzťahu.

Láska na 100 percent

Láska, tá pravá, je v ponímaní škorpióna vždy výnimočná. Nikdy nemiluje „len na polovicu“, do vzťahu dáva všetky svoje city – ide o emocionálne znamenie – za lásku, tú jedinú, je ochotný dať všetko.

Vášeň a vzplanutie

Je autentický! Háda sa! Plače! Je šťastný! Koná… Pre svoje presvedčenie je škorpión ochotný urobiť čokoľvek – nikdy nečaká so založenými rukami, jeho cesta je iná, vždy volí tú aktívnejšiu, ktorá ho môže rýchlejšie priviesť k cieľu.

Vždy je tu vôľa

Aj škorpión má „tvrdú“ hlavu. Z protiargumentov si vrásky nerobí, ak je presvedčený o svojej pravde, len tak inú cestu nezvolí. Dokáže ísť hlavou proti múru, chce všetko alebo nič. Nič nerobí na polovicu – to je jeho heslo.

Priateľstvo nie je len slovo

Škorpión má ohromný zmysel pre spravodlivosť. Citlivo vníma nepravosť, ak sa deje jeho priateľom čo blízkym. Potom je vždy ochotný bojovať, je priateľom, akého chce mať každý vo svojom živote.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#znamenie #škorpión #priateľstvo #partner #emócie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Čo sa energie týka, nemáte konkurenciu. Žiarite elánom, aktivitou a nadšením.
Poradiť vo financiách vám...

+ Bolesti hlavy nie sú spôsobené kolísavým tlakom, ale prepracovanosťou.
Vaše úspechy hovoria za všetko,...