Taká super baba a nemá chlapa? Vy to riešite, ona nie

19.10.2019 08:00
žena, kráska, zdravie
Krásna, šikovná, múdra a single? Autor:

Vaša kolegyňa je pre vás záhada. A nielen pre vás... Je to sexi kočka, inteligentná, šikovná. Čo vám vŕta v hlave? Prečo je stále single? Tu sú možné dôvody:

Sklamaná a na poriadne dlho

Takýchto žien nie je málo. Človeku, ktorého milovali, dali úplne všetko. Lásku, dôveru, priateľstvo. Pocitu lásky sa odovzdali na 100 percent. Ich šťastné dni sa však skončili a to veľmi nepríjemne. Neverou. Krutou a takou bolestivou, že hoci navonok pôsobia spokojne a vyrovnane, vo vnútri vedia, že nič podobné už zažiť nechcú a tak sa vzťahom vyhýbajú.

Vzťah je pre ňu aktuálne komplikácia

Je rozbehnutá celkom iným smerom a na vzťah nielenže nemyslí, ale ani ho nemá v blízkej dobe v pláne. „Muža na krku“ vníma ako veľkú komplikáciu jej rozletu. Nepotrebuje o tom nikomu zoširoka rozprávať, preto je zahalená akýmsi tajomnom, ktoré ľudí okolo nej zaujíma a možno aj irituje. A tak vznikajú rôzne „reči“, ktoré ona nekomentuje.

Sníva si svoj kariérny sen

Má pred sebou niečo veľké, na čom pracuje so všetkých síl. Nepozerá sa vpravo ani vľavo, nenechá sa ničím rozptyľovať, ide si za svojím veľkým snom. Nech je akýkoľvek, je presvedčená, že vzťah by ju brzdil a tak ho oželie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#single #rande #Dôvera
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ak nemáte dobrý deň, nevadí, zaspievajte si, prospeje vám to.
Nikdy si nič nedokážete tým ak sa nebudete...

+ Svoju šancu ste si premárnili, ale nič nie je stratené.
Ak nič neurobíte, ani nič nepokazíte, avšak...