Aj navonok silné znamenia zverokruhu sa dokážu báť o lásku!

11.10.2019 17:00
koniec lásky, rozchod
Čo, ak mi niekto zlomí srdce? Autor:

Ich sebavedomie nie je také obrovské, ako sa zdá na prvý pohľad. Strach z odmietnutia či z rozchodu ich ochromuje.

Baran síce pôsobí navonok silne, ale nie vždy je za tým aj potrebná sebadôvera. Baran sa veľmi obáva odmietnutia, či už zo strany kolegov, priateľov alebo partnera. Veľké ramená a silácke reči – to ovláda na jednotku – netreba sa však nechať pomýliť, aj v baranovi sa skrýva malá dušička, ak ide o lásku.

Aj lev vystupuje navonok neohrozene a predsa jeho sebavedomie nie je až také pevné. Veľmi rýchlo však podľahne neistote, ak sa mu nedostane ocenenia jeho snahy či nepociťuje spätnú väzbu. Preto vo vzťahu musí byť lev neustále ubezpečovaný o svojej pozícii, inak sa z neho stane ustráchaný levíček.

Škorpión rád kontroluje všetko okolo seba a zostane neistý, ak čosi nejde podľa jeho plánu. Aby sa vyhol sklamaniu, radšej sa stiahne v počiatku, než by mal riskovať odmietnutie. Práve to v ňom vyvoláva najväčší strach – škorpióna treba povzbudzovať, aby prekonal počiatočnú neistotu a prehupol sa cez vzťahovú neistotu. Potom už strach pominie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#znamenie zverokruhu #partner #odmietnutie #láska
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajete si poobedňajší spánok, čo vám veľmi prospeje.
Finančné prostriedky sa môžu síce objaviť, ale...

+ Neriešte problémy za druhých, veľmi rýchlo sa dokážete vyčerpať.
Overíte povinné odvody, ktoré za vás...