Tri znamenia zverokruhu, ktoré najčastejšie klamú

, 18.10.2019 09:00
faloš, pretvárka, klamstvo
Ryby sú skutočnými rozprávačmi. Milujú vymýšľať si veci a vodiť ostatných za nos. Autor:

Privrieť jedno očko a nepovedať celú pravdu, to sa snáď stalo už každému. No sú ľudia, ktorí sú v klamaní doslova experti, dokážu klamať bez mihnutia oka. Rodia sa v týchto troch znameniach...

Škorpión

Škorpióni sú vo všeobecnosti veľmi tvrdohlaví. Chcú dosiahnuť všetko, čo si zaumienili vo svojej hlave, a to za každú cenu. Aj za cenu klamstiev, len aby sa dostali do cieľa. Toto znamenie zvyčajne nemá výčitky svedomia.

Baran

Ani baran sa nebojí skrývať pravdu, ak mieni presadiť svoju vôľu. Vždy chce byť vo všetkom najlepší, chce, aby ho mali všetci radi, túži byť obľúbeným. Mnoho baranov je o sebe presvedčených, tým pádom je pre nich jednoduché presvedčiť ostatných o svojich klamstvách.

Ryby

Ryby sú skutočnými rozprávačmi. Milujú vymýšľať si veci a vodiť ostatných za nos. Ryby klamú obzvlášť ľahko, dokonca sa na tom zabávajú. Klamstvá im spestria veľa všedných či šedých dní.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#zverokruh #Pravda #klamstvo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Náročný deň v práci nahradí rodinná pohoda a úsmev manželky.
Dôvod na hádky budú len vtedy, ak sa...

+ Momentálne ste v dobrej forme, ale dávajte pozor na všade prítomné virózy.
Malé udalosti v práci môžu...