3 veci, ktoré znejú romanticky, ale v skutočnosti sú celkom iné

, 23.09.2019 17:00
zásnuby
Zásnuby vo dvojici či pred publikom? Autor:

Filmové plátno kontra životná realita... Nie je všetko také vzrušujúce, ako to vyzerá v hollywoodskej romantickej komédii.

Žiadosť o ruku pred veľkým publikom

Žiadosť o ruku pred množstvom neznámych ľudí? Čo vyzerá skvelo v amerických seriáloch je už v realite trocha „silná káva“. Najmä pre ľudí, ktorí sú od prírody skôr introverti. Zrazu sa dostať pod takýto tlak, navyše, pred desiatkami cudzích ľudí – to vôbec neznie ako zásnuby snov… Neočakávané prekvapenia takéhoto druhu veru nie sú sladkou spomienkou pre každého.

Bozkávanie v daždi

Scéna, ako vystrihnutá z romantickej komédie, nemá však v reálnom živote až taký super nádych romantiky či vášne. Áno, vo filme je všetko skvelé – od vodovzornej maskary až po sexi letné šaty, ktoré sa v teplom daždi lepia na telo. A čo skutočnosť? Ak zmoknete, na tvári sa vám rozmaže mejkap. Voda vám steká do očí, čo naozaj štípe, ak ich máte nalíčené. A mokré oblečenie – viac ako pocit vzrušenia vás ovládne pocit chladu až zimy.

Sex vo vani obloženej sviečkami

Ak nemáte v kúpeľni nadrozmernú vaňu, ale celkom obyčajný štandard, ak sa do nej vtesnajú dvaja dospelí ľudia, je to skôr o pocite stiesnenosti a nepohodlia, než o horúcej vášni. Rozložené sviečky naokolo navyše ešte značne váš priestor zmenšujú, čím sa akékoľvek pohyby obmedzujú na minimum. Sex vo vani je tak skôr za trest ako niečo úžasné, čo sa oplatí skúšať znova a znova.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#zásnuby #vaňa #romantika
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dnes sa necháte rozmaznávať dobrou večerou a filmom.
Nepodliehajte ezoterike a mystike. Stojí vás to dosť...

+ Bolesti hlavy nie sú spôsobené kolísavým tlakom, ale prepracovanosťou.
Vaše úspechy hovoria za všetko,...