Vášnivá čertica? Aká ste v posteli prezradí aj farba vašej spodnej bielizne

, 22.09.2019 08:00
sex, vzťah, intimity
Vášnivá či ostýchavá? Autor:

Vo vašom šatníku nemá miesto ružová podprsenka, zato čiernych čipiek máte neúrekom. Čo to o vás hovorí?

Telová farba

Tento odtieň patril v roku 2015 k trendom a telová farba už dávno nie je spájaná len s nudnou „babičkovskou“ spodnou bielizňou. Jej nositeľky charakterizuje prirodzenosť a uvoľnenosť. Označenie „Femme Fatale“ im však nepatrí a v posteli už vonkoncom nie.

Čierna farba

Čierna bielizeň je už považovaná za „osvedčenú“ klasiku. Ženy, ktoré nosia často túto farbu sú označované za výrazné, temperamentné a šarmantné. V otázkach sexu sú divokejšie, „opraty“ v posteli majú zväčša vo svojich rukách.

Červená farba

Zmyselnosť, vášeň, nespútanosť – milovníčky červenej sú všetko možné, ale určite nie hanblivé. V láske sú dramatické, v posteli sú hravé čertice, s ktorými nikdy nie je nuda. V hlave majú množstvo predstáv, ktoré túžia napĺňať práve v posteli.

Biela farba

Táto farba je charakteristickou pre ženy, ktoré uprednostňujú v sexe klasiku a trocha aj nudu. Sú spoľahlivé, skôr hanblivé a iniciatívu prenechajú skôr mužovo, než by mali byť tie, čo prinášajú zmenu do milostných hier.

Ružová farba

Citlivé a romantické duše. Pred divokým sexom uprednostnia nežnú predohru pri sviečkach, sex si vychutnávajú najradšej s partnerom, ktorého milujú. „Rýchlovky“ nie sú ich obľúbenou činnosťou, to sa týka aj sexu na jednu noc.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vášeň #spodná bielizeň #intímnosti #bielizeň
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zabudnite dnes na lieky, mohli by vám dnes uškodiť viac, ako si myslíte.
Ak niečo chcete, choďte si za...

+ Zabudnite na stres a situácie, ktoré vás doňho dostávajú a uvoľnite sa.
V tomto období sa vám bude veľmi...