Čo hovorí muž, keď hovorí: Ľúbim ťa

14.09.2019 16:00
bozk, láska, milenci, vzťah, romantika
Mužova láska veľmi úzko súvisí s tým, že sa teší z vašej prítomnosti. Autor:

Keď tieto slová lásky vysloví nežné pohlavie, presne vie, čo tým chce povedať. Aj keď v konkrétnej situácii sa zmysel môže líšiť. No čo vyjadruje muž dvoma slovami, ktoré sa na vyznanie lásky vyslovujú najčastejšie, ale nie každý vlastne ich zmyslu rozumie.

Som, rád, že som s tebou

Vyznanie lásky vyslovené pri príjemnej chvíli, počas spoločnej večere, keď vás drží za ruku v kine, tak presne vtedy myslí, že je rád s vami. Že ste to vy, koho drží za ruku, usmievate sa na seba a zdieľate spolu krásne chvíle. Mužova láska totiž veľmi úzko súvisí s tým, že sa teší z vašej prítomnosti.

Túžim po tebe

Muži a ich telesná túžba po partnerke patria nerozlučne k sebe. Preto ak sa k vám priblíži, cítite jeho zrýchlený dych a pošepneme vám, že vás ľúbi, je to súčasne aj povedané, že po vás veľmi túži ako po žene. Nie je na tom nič zlé. Práve naopak. Priznáva, že vo vás našiel symbiózu viacerých druhov lásky, z ktorých jedna je aj telesná.

Si tá, s ktorou si viem predstaviť život navždy

Ak muž žene povie, že ju ľúbi a vychádza to z hĺbky jeho srdca, je to vždy aj o tom, že si práve maľuje s vami spoločnú budúcnosť na ďaleké mesiace aj roky. Pre muža je vyznanie lásky súčasťou dlhodobých plánov a preto, ak vás niekde na prechádzke chytí okolo pliec a vysloví tieto dve slová, môžete si byť istá, že ste v obraze s ním dokonale zakotvená.

Ďakujem

Jednoducho niekedy muž vyzná lásku namiesto poďakovania. Ide hlavne o tie typy mužov, ktoré nie sú nejako zvyknuté ďakovať, ale vyznaním v dvoch slovách poďakujú aj povedia partnerke, ako si ju vážia.

Si úžasná

Máloktorý muž vysloví takú poklonu žene, že je pre neho dokonalá a úžasná. Avšak presne na to myslí vtedy, keď vám vyznáva lásku. Ak zabudneme na hazardérov so ženským srdcom a mužov, ktorí vyznávajú lásku len slovami a so zištných dôvodov, tak práve vyznenie ľúbim ťa znamená, že ste pre neho žena naozaj dokonalá a úžasná.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#vyznanie lásky #ľúbim ťa
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Horúčka sa dá liečiť jedine oddychom v teplej posteli a horúcim čajom.
Výhodnejšie nakúpiť nemôžete, máte...

+ Zdravie sa zlepšuje, výkon, ktorý ste strácali sa pomaly vracia.
Zistíte rozdiely na účte v banke, nemáte...