Od tohto veku sme už podľa štúdie na párty staré!

, 21.06.2019 14:30
alkohol, žena, kamarátky, párty
V ktorom veku sa končí párty obdobie? Je to skutočne tridsiatka, alebo ešte skôr? Autor:

Párty celý víkend? Niekedy sa táto fáza predsa len končí. Ale kedy vlastne? Zdá sa, že vedci našli odpoveď aj na túto otázku.

Kedy sa to všetko zmenilo?

V určitom okamihu prichádzame všetci v živote do bodu, kedy by sme sa chceli spontánne v piatok večer zabaviť, no náhle spozorujeme, že nás k tomu nikto nemotivuje. Najlepšia priateľka visí na svojom novom frajerovi, druhá je na služobnej ceste, tretia skoro ráno vstáva kvôli rodinnej slávnosti, štvrtá má malé dvojičky. A vy si náhle kladiete otázku: Kedy sa to všetko zmenilo? „Najhoršie“ na tom je, že nakoniec skončíte pred televízorom a ešte sa potešíte, že ráno nevstanete s opicou a namiesto toho môžete ísť na turistiku, korčule či bicykel, alebo si ráno zabehať. Zrušené plány sa javia ako tie najlepšie.

Keď párty obdobie skončí…

Zaujíma táto otázka aj vás? V ktorom veku sa končí párty obdobie? Je to skutočne tridsiatka, alebo ešte nebodaj skôr? Pravdepodobne to závisí aj od toho, ako veľmi ste zaneprázdnená v práci alebo či ste vydatá a máte deti. Ten druhý dôvod je skutočným pre to, aby sme takéto „zábavky“ už navždy zavesili na klinec. Ktorá mamička by už pomýšľala na párty a chcela padnúť opitá o piatej ráno do postele, aby sa o hodinu a pol zberala ako mátoha k deťom a týmto štýlom by si dobrovoľne ukrajovala zo spánku? Vedci sa zamerali na túto tému a určili vek, v ktorom sú párty už skutočne minulosťou. Je to vek 31 rokov!

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#priateľstvo #motivácia #spánok #párty #alkoholová opica
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na vitamíny, potrebujete posilniť váš imunitný systém.
Dodržiavajte pracovnú dobu a...

+ Neplytvajte energiu na ľudí, ktorí si to nezaslúžia, niektoré veci nezmeníte.
Postupne sa dopracujete k...