Čaká vašu kamarátku oslava 30-ky? Tu sú originálne nápady na darčeky

, 29.05.2019 15:00
torta, narodeniny, oslava
Oslava tridsiatky má byť veľkolepá, čo poviete? Autor:

Oslava tridsiatky je bezpochyby veľkým medzníkom v živote mladého človeka. Ak sa niekto vo vašom okolí teší na veľkú oslavu, tu sú nápady na darčeky, ktoré sa dajú nazvať kreatívnymi.

Retro krabica

Môžete potešiť darčekom s príchuťou detstva. Krabicu naplňte sladkosťami či nápojmi, ktoré sa viažu k detstvu oslávenca. Bude to chcieť trocha behania, ale prekvapenie potom stojí za to. K tomu môžete pridať napríklad obľúbenú hračku, ktorá sa vyrába dodnes.

30 malých darčekov

Niekedy sa okolo hlavného darčeka pre oslávenca vytvára plno dusna a stresu – čo kúpiť, čím veľkolepým prekvapiť, ako ohúriť… Ale zabodovať môžete aj niečím malým – dohodnite sa na tridsiatich malých darčekoch, ktoré budú obsahovať milé prekvapenia, navyše, pri ich otváraní sa oslávenec aj zabaví.

Na zdravie!

Ako 30 malých darčekov môže v balíčku poslúžiť aj 30 malých fľašiek alkoholu – treba vyberať také fľaštičky, ktoré oslávenca aj hostí potešia. Následne ich spoločne môžete počas oslavy vypiť.

Do koláže s priateľmi!

Každý z oslávencových kamarátov sa prehrabe v starých fotografiách a prinesie jednu-dve do spoločnej koláže. Pod fotografiu zároveň môže napísať príjemnú spomienky z času, kedy záber vznikol. V počítači to potom dáte jednoducho dokopy a vytlačíte.

Krátky film

Ak máte v partii nejakého kreatívneho amatérskeho filmára, môžete sa niekde stretnúť a natočiť spomienkové video k blížiacej sa tridsiatke. Téma môže byť rôzna – výsledok by mal oslávencovi pripomenúť, akí fajn ľudia ho v živote obklopujú.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#výročie #oslava #tridsiatka #kamaráti
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepodceňujte každodenné sprchovanie, vôňa a čistota sú podstatné.
Konečne začnete...

+ Vhodný čas na preventívne vyšetrenie u zubného lekára.
Nakúpite len nevyhnutné, myslite na predčasné...