Znamenia zverokruhu, v ktorých sa rodí najviac manipulátorov!

, 31.05.2019 11:00
Spoznali by ste manipulátora?
Sú ľudia, ktorí majú schopnosť manipulovať svojimi partnermi a priateľmi vo svoj prospech. Autor:

Sú ľudia, ktorí majú schopnosť manipulovať svojimi partnermi a priateľmi vo svoj prospech. Obzvlášť tieto znamenia zverokruhu sa nebránia ovplyvňovavať druhých a manipuláciou si ich získať na svoju stranu.

Škorpión

Škorpión pôsobí skôr pokojne a rezervovane, no hlboko v ňom sa nachádzajú manipulatívne „žilky“. Vo vzťahoch a v priateľstve môže ukázať svoju pravú tvár a obrátiť sa proti vám. Preto treba byť opatrní a dobre si rozmyslieť, čo osobe, narodenej v tomto znamení, zverujete.

Lev

Je notoricky známe, že lev je rád stredobodom pozornosti. Všetko sa musí točiť okolo neho. Aby to tak stále bolo, častokrát ide aj cez mŕtvoly a neváha manipulovať svojím okolím vo svoj prospech. Využíva slabé stránky iných na dosiahnutie vlastných cieľov – vtedy sú mu priateľstvá a iné partnerstvá úplne ľahostajné!

Ryby

Predovšetkým v partnerskom vzťahu vedia byť ryby extrémne manipulatívne. Často predstierajú, že sú tu vždy pre druhých, no potom ich využívajú vo svoj prospech. Ľudia, narodení v tomto znamení sú často a radi v role obete – oni si ju priam užívajú. V partnerstve je to práve ryba, kto udáva tón.

Blíženci

Namiesto toho, aby prevzali zodpovednosť, obviňujú ostatných. Majú extrémny talent prekrúcať reči druhých a manipulovať nimi bez toho, aby si to uvedomovali. Tak odvracajú pozornosť od svojich neistôt.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#priateľstvo #vina #obeť #manipulácia #zverokruh #blíženci #cieľ
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Hľadáte samé výhovorky, deti postrážia starý rodičia a vy si zacvičte.
Na plánovanú dovolenku budete...

+ Zabúdate na dostatočné množstvo tekutín, najlepší bude teplý čaj.
Súperiť so šéfom sa vám nevyplatí, môže...