Ste single a ste spokojná? Tak sa pripravte na lásku, príde čoskoro

02.05.2019 15:00
smiech, žena, úsmev, zuby
Je skvelé, ak sa aj ako single cítite spokojná. Autor:

Netreba očakávať, že do vášho smutného života prinesie vzťah všetky pozitívne emócie, ktoré vám chýbajú. O šťastie sa musíte postarať sama.

Ste single? A ste šťastná? Potom už single dlho nebudete. Ak ste totiž so svojím statusom single spokojná, láska si vás nájde skôr, ako vašu menej spokojnú single kamarátku.

Možno máte aj vy vo svojom okolí single kamarátku, ktorá sa silou-mocou nesnaží o vzťah a svoj aktuálny status si doslova užíva. Všetci muži sa točia okolo nej, pričom ona ani nemá záujem. A žena, ktorá je single, ale po vzťahu veľmi túži, zostáva mužmi nepovšimnutá.

V čom to tkvie? Práve v jednoduchom recepte – kto je spokojný so svojím životom a užíva si ho, ten okolo seba rozosieva pozitívnu náladu. Nepôsobí zúfalo, ani sklesnuto, nezaťažuje okolie svojimi neúspechmi v láske. Práve spokojné ženy sú pre mužov magnetom, ku ktorému ich to ťahá. Jasné, veď kto by si nechcel zaflirtovať s usmiatou single ženou? Pravidlo je jasné – až keď prijmeme to, že ste aktuálne bez partnera a dokážete z tejto situácie ťažiť, budete spokojné. Bez utápania sa a trápenia, či si niekoho v blízkej dobe nájdete.

Navyše, ak je niekto šťastný ako single, bude zrejme šťastný aj v novom vzťahu. Prečo? Logicky, pretože nehľadá v parnerovi niekoho, kto mu do života prinesie pocit radosti a šťastia. Oba tieto pocity vo svojom živote má. S partnerom sa však o ne bude deliť.

Naopak, kto je ako single nespokojný, utieka sa k predstave, že s príchodom partnera príde očakávané šťastie, radosť a všetky pozitívne pocity, ktoré v živote postráda. Takto však rovnica nefunguje a nešťastná single žena ako mávnutím čarovného prútika vo vzťahu šťastná nebude.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#single #partner #sebavedomie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepreháňajte to so zdravou stravou, vaše telo potrebuje všetko.
Bude pred vami stáť veľmi dôležité...

+ Sami dobre viete, čo je pre pokožku najlepšie, preto sa tak aj správajte.
Nemôžete vedieť všetko, avšak...