Znamenia, ktoré sa rýchlo zaľúbia a ľahko sklamú

, 02.05.2019 07:00
zlomené srdce
Sú znamenia, ktoré sa zaľúbia príliš rýchlo, odovzdávajú svoje srdce spontánne bez toho, aby príliš uvažovali. Autor:

Jeden vzťah za druhým a zakaždým presvedčenie, že tento je už "ten pravý". Opak je pravdou, všetko sa končí jednou obrovskou drámou.

Tento scenár sa opakuje predovšetkým týmto piatim znameniam – zaľúbia sa totiž príliš rýchlo a ľahko, odovzdávajú svoje srdce spontánne bez toho, aby nad tým príliš uvažovali. Niekedy síce celkom pekná vlastnosť, nie však v prípade, keď nasleduje pád a sklamanie.

Váhy

Váhy patria k najvernejším znameniam. Milujú harmóniu vo vzťahoch a v ľuďoch vidia vždy to dobré. Len čo sa im však vo vzťahu trochu darí, automaticky vychádzajú z toho, že partner to vníma rovnako. Varovné signály rýchlo prehliadnu, o rozchode nechcú ani počuť.

Baran

Patrí k najväčším romantikom zo zverokruhu a dokáže sa novému človeku, ktorého ešte len spoznáva, úplne oddať. Myšlienku, že to nebude fungovať, si vôbec nepripúšťa. A práve preto sa stále a znova zraní.

Ryby

Ryby sú naivné a veľmi rýchlo začnú druhým dôverovať – častokrát, žiaľ, až príliš rýchlo. Zabúdajú sa pred sklamaním chrániť a preto sa často stáva, že majú zas a znova zlomené srdiečko.

Blíženci

Majú tendenciu rýchlo sa vo vzťahu zapáliť – a ich celý život sa točí už len okolo partnera. Nad tým, žeby táto rýchlosť nevyhovovala ich polovičke, sa vôbec nezamýšľajú, a preto sú často zranení.

Strelec

Strelci sú veľmi vášniví ľudia. Často sa ponáhľajú z jedného vzťahu do druhého. Jedným z dôvodov je, že nevedia byť dlho sami. Sklamanie býva často naprogramované, hneď, ako si všimnú, že partner to môže cítiť inak.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#rozchod #zlomené srdce #vášeň #zaľúbenie #sklamanie #zverokruh
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zaujímajte sa viac o vaše zdravie, vek vám pribúda a choroby tiež.
Ponúkané peniaze môžete odmietnuť,...

+ Svieži dych určite nedosiahnete pravidelným fajčením cigariet.
Pripomeniete partnerovi finančné...