Samoľúbi ľudia? Rodia sa v týchto troch znameniach!

, 14.04.2019 08:00
nahota, zrkadlo, intimity
... chcú vždy vyzerať perfektne, chcú byť nádherní... Autor:

Vo zverokruhu sú tri znamenia, ktoré možno nazvať narcismi. Radi sa pozerajú na seba do zrkadla a ľúbia sa možno viac, ako je zdravé.

Lev

Už keď si predstavíme toto zviera, ako hrdlo vystavuje na obdiv svoju hrivu – lev je považovaný za kráľa zvieracej ríše. Ľudia, ktorí sa rodia v tomto znamení, sú veľmi sebavedomí. Často ich mnohí obdivujú, bývajú radi stredobodom pozornosti. Na druhých pôsobia okamžite sebecky a nafúkane.

Rak

Bez toho, aby sa nepozreli do zrkadla, raci neopúšťajú dom. Názory ostatných sú pre nich veľmi dôležité. Chcú vždy vyzerať perfektne, chcú byť nádherní. Často aj dostávajú komplimenty, čo je mnohokrát na škodu veci, pretože si nanešťastie o sebe myslia „trošku viac“.

Panna

Patria k perfekcionistom a detailistom, často sú prehnane kritickí aj sami na seba. Žiaden detail im nesmie uniknúť, čo už je len krôčik k presvedčeniu, že sú sami perfektní, keď o seba do takej miery dbajú…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#kritika #obdiv #sebavedomie #kompliment #samoľúbosť #zrkadlo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Prehodnotíte životný štýl, trpíte príliš často únavou a nervozitou.
O dobré nápady sa...

+ Pracujte na pravidelnom pohybe a budete na tom fyzicky lepšie.
Naučíte deti odkladať...