Žena v znamení ryby: Empatická bútľavá vŕba

, 20.02.2019 09:00
znamenie ryby, ryby
Žena v znamení ryby. Autor:

Astrológovia o nej hovoria ako o tajomnej a obetavej žene, ktorá si spravidla hľadá muža, ktorý sa o ňu postará.

Láska – celoživotná téma

Takéto ženy hľadá aj veľa mužov. Väčšinou sú slabé alebo svoju slabosť dobre hrajú. Najviac žien, ktoré žijú v tzv. „zlatých klietkach“, resp. po boku mužov, ktorých nemilujú, sa narodilo práve v znamení ryby. Ak takáto žena nepoznala otcovskú lásku, bude ho celý život hľadať – v partnerovi. Láska sa stane jej celoživotnou témou, je inak romantička.

Neznáša hádky

Ryby sú taktiež veľmi ovplyvniteľné, rovnako ženy, ako aj muži. S každým chcú byť zadobre, vyzerá to preto, že nemajú svoj názor – pritakávajú tomu, s kým sa práve rozprávajú. Tieto ženy sa totiž nerady dostávajú do konfliktov a vyhýbajú sa im ako čert krížu. Hádkam sa táto žena vyhýbať aj vo vzťahu, odchádza častokrát bez vysvetlenia, vytratí sa z pracovného kolektívu, kde hrozí konflikt, odchádza, keď prichádza k rozkolu.

Empatická bútľavá vŕba

Toto je žena, ktorá si krivdy dlho nepamätá, je empatická, vie veľkolepo odpúšťať a hodiny počúvať, z toho dôvodu je dobrá a verná kamarátka, častokrát na celý život. Avšak preto, že neznáša hádky a vyhýba sa konfliktom, býva aj dobrou a loajálnou kolegyňou. Častokrát bývajú ženy-ryby vynikajúce psychoterapeutky, psychologičky, učiteľky či koučky.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#konflikt #tajomstvo #romantika #znamenie ryby #empatia #krivda
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na prepínanie svojich síl. Nie je hanba priznať vyčerpanie.
Nenechajte sa úmyselne vtiahnuť do...

+ Odmerajte si hladinu cukru v krvi, nepodceňujte zdravotné ťažkosti.
Veľké veci sa skladajú z malých...