Večná nedôvera a tajnosti? Naozaj si myslíte, že to patrí k láske?

, 17.02.2019 11:00
manželia, manželstvo, partneri, pár, hádka,...
Harmónia? Z vášho vzťahu sa vytratila. Autor:

Presviedčate samú seba, že to patrí k láske... Ale kdesi v hĺbke srdca predsa len tušíte, že vzťah nemá byť o nedôvere, tajnostiach a večnom čakaní.

Ak je vo vašom partnerstve plno týchto vecí, je čas zamyslieť sa, ako ďalej. A či nie je na mieste povedať si zbohom.

To je moja vec

Iste, každý má právo na svoje súkromie a so všetkým sa jeden druhému zdôverovať nemusíte. Na druhej strane, ak na väčšinu vašich otázok znie odpoveď – „To je moja vec“, je celkom normálne, že ste znepokojená? Naozaj chce žiť svoj život v utajení práve pred vami? Potom je na mieste otázka, prečo vlastne chce byť s vami? A čo vy, chcete byť s ním za takúto cenu?

S kým si sa tam zasa stretol?

Neveríte mu a z toho pramení vaša nedôvera. Možno vás už sklamal a tak ho neustále kontrolujete, upodozrievate, ničíte dookola rovnakými otázkami. Ale kam to smeruje? Len k hádkam, trucovaniu, odchodom… Ak je nedôvera vo vašom vzťahu hlboko zakorenená, len s ťažkosťami sa zo dňa na deň zobudíte do krásneho vzťahu, kde nemáte o čom pochybovať.

A čo chceš od života ty?

Začiatok bol takmer ideálny, potom prišla krutá realita. Z očí ste zložili ružové okoliare a obaja ste precitli. On chce ísť doprava, vy presne opačne. Míňate sa v zásadných rozhodnutiach aj v životnom smerovaní. Len ťažko zladíte dvoch ľudí, ktorí majú také odlišné očakávania od života či prioroty.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#rozchod #hádka #konflikt #nedôvera
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezaťažujte kĺby, prospel by vám pobyt v saune a pohyb v bazéne.
Informujte sa na príčiny platobnej...

+ Patríte medzi zdravých ľudí, pokračujte a starajte sa o svoje telo i myseľ.
Máte právo vedieť...