Nie a nie sa rozhodnúť! Ktoré znamenia sú najváhavejšie?

, 08.02.2019 13:00
žena, smútok
Opäť meníte rozhodnutie? Autor:

Áno, nie, možno...? Alebo... Uvidím... Medzi nami sú ľudia, pre ktorých je rozhodovanie extrémne ťažké.

Váhajú, pochybujú, nevedia sa pohnúť vpred. Ktoré znamenia zverokruhu dostali do vienka viac nerozhodnosti?

Blíženci

Blíženci majú dve dváre aj dve duše, ktoré skrývajú vo vnútri. Aj preto sa v rozhodnutiach neustále pohybujú od jedného brehu k druhému. Pláž alebo hory? Relax či pohyb? Horúca aférka či vážny vzťah? Rozhodnutie je pre blížencov také ťažké, že sa mu vyhýbajú do poslednej možnej chvíle. A často ho dokonca prenechávajú niekomu inému.

Váhy

Najčastejšia výhovorka, ktorú počuť z úst tohto znamenia? „Nevedela som sa rozhodnúť.“ Ak máte blízku osobu narodenú práve v tomto znamení, s touto a podobnými vetami sa stretávate zrejme často. Svoje názory či rozhodnutia menia váhy z minúty na minútu – z dobrého je razom zlé, zo zaujímavého nudné. Je ťažké naladiť sa na túto premenlivú vlnu s váhami.

Ryby

Ľudia narodení v znamení rýb by sa chceli rozhodovať rýchlo, bohužiaľ, až priveľmi ich ovplyvňujú aj tie najmenšie vplyvy z vonkajšieho prostredia, takže v konečnom dôsledku poletujú od jedného rozhodnutia k druhému ako listy vo vetre. Áno, či nie? Nájsť konečnú odpoveď je nad ich sily a strach zo zlého rozhodnutia ich priam ochromuje.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#znamenia #váhanie #rozvaha
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Stres zahoďte za hlavu a sústreďte sa sami na seba.
Nenechajte sa oklamať, kontrolujte si svoje...

+ Ak nebudete riskovať, nič nedosiahnete, premýšľajte o tom.
Prezistite si svoje možnosti a podľa nich sa...