Muž v znamení strelca: Dobrodruh, ktorý sa nerád nudí

, 03.12.2018 13:00

Dobrodruh, ktorý žije "mimo reality", je "iný, ako ostatní", "žije si vo svojom vlastnom svete", podľa svojich pravidiel...

Muž v znamení strelca.
Muž v znamení strelca. Autor: SHUTTERSTOCK

Iný ako ostatní

Takto zvyknú reagovať na mužov, narodených v druhej polovici novembra, resp. v prvej polovici decembra tí, čo s ním prídu do kontaktu, tí, ktorí majú „tú česť“ ich spoznať. O jeho ohnivom bratovi sa hovorí, že vytŕča z davu, pretože je ako slnko, ktoré zaplaví miestnosť, ak do nej vstúpi. Ďalší ohnivý brat baran púta na seba pozornosť, lebo je cholerik. A strelec? Je iný, ako ostatní, svojský, žije akoby sám pre seba…

Chce toho veľa vyskúšať

Ak by tento muž žil na dedine, posledné, čo by ho zaujímalo, by bolo, čo sa o ňom hovorí. Nerobil by si z toho ťažkú hlavu, dôležité by bolo preňho len jeho vlastné pohodlie. Nie je sebec, naopak, on rád žije a teší ho, ak svojím životom inšpiruje druhých. Chce toho veľa vyskúšať, je ohnivý, takže nepozná strach, občas pôsobí, akoby ani nemal pud sebazáchovy (obľubuje adrenalín).

Z duše nenávidí nudu

Má vzor – buď v literatúre, v hudbe, v športe… ktorý celý život obdivuje a čo z duše nenávidí, je nuda. Žena bez záujmov, čo sedí nad knižkami a neustále sa učí, na párty, priateľov a dobrodružstvo nemá čas či náladu, uňho dlho neobstojí. Potrebuje presný opak, ženu, ktorá s ním udrží tempo, chce spoznávať nových ľudí, rada cestuje a je neustále otvorená novým výzvam.

Teší ho obdiv

Keďže patrí do skupiny ohnivcov, dáva najavo emócie. Niektorým ženám to môže vyhovovať, pretože presne vedia, na čom uňho sú. Ak je nahnevaný, dá vám to najavo, rozpráva celkom priamo a otvorene. Ak vybuchne, rýchlo zabudne, čo bolo príčinou výbuchu a rýchlo odpúšťa. Podobne, ako muž v znamení leva, aj strelca teší, ak ho obdivujú – aj za drobnosti.

Vždy tam, kde sa niečo deje

To, že sa nerád nudí, už napovedá, že má veľmi veľa energie – na rozdávanie. Ako sa vraví, má „vrtuľu v zadku“ a je ako dieťa, ktoré neobsedí na jednom mieste. Je vždy tam, kde sa niečo deje. A ak sa ocitne na nudnej párty, on je ten, kto to tam roztočí. Ale pozor – veľa nových ľudí, veľa príležitostí. O strelcovi astrológovia píšu aj ako o veľkom sukničkárovi. (Lebo aj v láske chce vyskúšať všetko).

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#oheň #emócie #znamenie strelec #dobrodružstvo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku