Čím ste väčšia detailistka, tým lepší sex máte

Ako si plníte svoje povinnosti? A čo plánovanie, ide vám? Ak áno, potom asi problém so sexom nemáte...

19.11.2018 09:00
sex, vzťah, intimity Foto:
Ako vám to ide v posteli?
debata

Akú súvisí naša osobnosť so sexuálnym životom? Možno vás prekvapí aktuálne zistenie psychológov z Humboldtovej univerzity. Čím sme väčší detailisti, tým lepší sexuálny život máme.

Ste datailistka a svoje povinnosti si plníte viac ako zodpovedne? Hoci tento opis neznie nijako vzrušujúco, váš sexuálny život vzrušujúci celkom určite je. Ak máte svoje povinnosti zorganizované a ich plnenie takisto, potom vás obchádzajú aj problémy spojené so sexuálnym životom.

Uvádza to prieskum spomínanej univerzity, do ktorého sa zapojilo 964 nemeckých párov. Týka sa mužov aj žien. Páni, ktorí si zodpovedne plnia svoje pracovné povinnosti, majú menej problémov s erekciou ako ich ľahkovážnejší kolegovia. Ženy – datailistky – sú zasa sexuálne aktívnejšie a orgazmus dosahujú častejšie ako tie, ktorým na detailoch až tak veľmi nezáleží.

A tu je aj vysvetlenie vedcov, prečo je to tak. Detailisti a ľudia, ktorí si plnia zodpovedne povinnosti, pristupujú zodpovednejšie aj k sexu. S partnerom otvorene komunikujú o tom, čo sa im páči a čo nie. Svoje chvíle vášne tak neustále vylepšujú, do posledných detailov. To je dôvod, prečo sú so svojím sexuálnym životom spokojnejší.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #problém #erekcia #orgazmus #sexuálny život

+ Bolesti chrbtice začnite riešiť, sedavé zamestnanie vám nepomáha.
Mierne stagnovanie je prirodzené, nebudete na...

+ Konzumujte viac vitamínov, aby ste podporili imunitu. Výživa je základ.
Starosti nepretriasajte pred...