Žena v znamení škorpióna: Vášnivá a spravodlivá

, 24.10.2018 09:00
škorpión
Žena v znamení škorpióna. Autor:

Sú znamenia, ktoré poriadne nepoznáme, no uštipačnosť škorpióna pozná každý.

Usilovná, cieľavedomá

Astrológovia v prvom rade upozorňujú na usilovnosť, toto sú ženy cieľavedomé, idú si za cieľom ako levice a veľa toho dosiahnú. Muži sa ich aj boja ako levov, pretože veľa rozprávajú a majú sebavedomia na rozdávanie. Žena v znamení škorpióna je dobrá organizátorka. Ak sa hovorí o ženách, že vedia robiť dve veci naraz, tak škorpiónka zvláda v pohode aj tri.

Kariéra verzus domácnosť

Na rozdiel od takej račice, ktorá nedbá byť „žienkou domácou“, nerada cestuje a rada si užíva útulnosť svojho domova a rodinu, škorpiónka dá prednosť kariére pred domácnosťou. Ak máte škorpiónku medzi priateľmi na Facebooku, len sotva sa bude chváliť upečenými koláčmi, vzťahom či prvými krôčikmi svojho drobca. Tu dostávajú prednosť diplomy a pracovné úspechy.

Chce veľa dokázať

Chcela by podnikať, veľa toho dokázať, sedieť naraz na viacerých stoličkách. Byť dôležitá, niečo znamenať. Aj toto je črta, pre ktorú od nej muži utekajú. (Doslova). Tí naozaj úspešní s ňou nechcú súperiť a ostatní sa boja, že s ňou nebudú stíhať. Alebo, že jej nebudú stačiť. Častokrát býva žena v znamení škorpióna tou hlavou rodiny, ktorá „nosí nohavice“.

Veľmi dobrá šéfka

So ženou v znamení barana ju spája priamočiarosť, obe vedia povedať na rovinu, čo si myslia. (Býva to nepríjemné). To však neznamená, že si tieto dve ženy porozumejú, práve naopak. Tá podobnosť ich odpudzuje, jedna na druhú pôsobia rušivo. Obe tiež majú cit pre spravodlivosť, preto je zo ženy v znamení škorpióna veľmi dobrá šéfka.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#spravodlivosť #sebavedomie #znamenie škorpión
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zvýšite pozornosť na svoj zrak a navštívite očného lekára.
O vašej finančnej situácii nediskutujte s...

+ Podajte pomocnú ruku tomu, kto ju od vás najviac potrebuje.
Oblečenie, ktoré ste výhodne nakúpili dnes...