Trik pri prvom rande. Takto to určite klapne!

, 02.10.2018 13:00
romantika, rande, láska
Objednajte si v reštaurácii to isté, ako on. Autor:

Vďaka tomuto jednoduchému triku vás bude váš nádejný partner hneď považovať za sympatickú. A je jedno, či pôjde o prvé rande, o stretnutie so svokrou alebo pri pracovnom stretnutí!

Poďme na obed

Keď niekoho stretneme prvýkrát, nie vždy vieme, aký s ním budeme mať vzťah. Možno, že sympatie nebudú na oboch stranách, alebo sa vám potenciálny partner nebude páčiť okamžite (alebo vy jemu). Prvý dojem je rozhodujúci, a preto vyskúšajte tento jednoduchý trik na prvom stretnutí. Objednajte si v reštaurácii to isté, ako on (ona).

Automatická dôvera

Takto jednoducho môžete okamžite získať body sympatie, nový objekt v živote, na ktorom vám záleží vám bude automaticky viac dôverovať. Zistili to Kaitlin Woolley a Ayelet Fishbach z univerzity v Chicagu. Vďaka tomuto jednoduchému triku sa rýchlejšie vytvára blízkosť, dôvera a náklonnosť medzi dvoma ľuďmi – a to bez toho, aby sme si to uvedomovali.

Siahli po rovnakých sladkostiach

V rámci tejto vedecke štúdie zozbierali dovtedy neznáme osoby a spárili ich. Pozorovali, či je ich správanie iné, keď siahli po rovnakých sladkostiach. Ukázalo sa, že v priemere bolo emocionálne spojenie o 17 percent vyššie, ako u tých, ktorí si nepochutnali na rovnakých sladkostiach.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Dôvera #rande #emócie #sympatie #prvý dojem #trik
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Prehodnotíte životný štýl, trpíte príliš často únavou a nervozitou.
O dobré nápady sa...

+ Skúsite zachovať optimizmus a dobrú náladu po celý deň.
Investovať do nového bývania sa oplatí,...