Len vyzerať nestačí... Nezadaní ľudia hľadajú aj dobrú konverzáciu!

30.04.2018 13:00
internet - vzťahy na internete - počítač -...
Konverzácia online je vraj najdôležitejší atribút pri hľadaní partnera. Autor:

Možno si hovoríte, že dnešná doba sa až príliš sústreďuje na to, ako vyzeráme. A platí to aj pri nadväzovaní vzťahov. Platí?

Prieskum, z ktorého cituje britský Independent a ktorý zbieral skúsenosti 2000 užívateľov aplikácie na zoznámenie, tvrdí čosi iné. Ako najdôležitejší atribút pri nadviazaní kontaktu a následného vzťahu sa totiž v čele rebríčka neocitla fyzická krása, ale zmysluplná konverzácia.

Až 60 percent užívateľov aplikácie priznalo, že po príjemnej a kvalitnej konverzácii sú schopní sa „zahľadieť“ do svojho proťajšku na druhej strane počítača či mobilu. Až 87 percent ľudí uviedlo, že začnú považovať niekoho za atraktívnejšieho práve v momente, ak s ním absolvujú dobrú konverzáciu.

Zaujímavosťou pritom je, že zhruba 58 percent ľudí z internetovej zoznamky sa priznalo, že ak je súčasťou písomnej komunikácie zlá gramatika, je to často klinec do rakvy ďalšiemu spoznávaniu. Niektorí dokonca tvrdili, že nesprávna gramatika je horšia ako zlý sex.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#láska #vzťah #zoznamka #slová #konverzácia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku