Čo mužov ťahá k ich kamarátom? Odsudzujú ich menej ako partnerky

, 01.03.2018 14:00
muži, bar, kamaráti
Kamaráti sú mu prednejší ako vy? Autor:

Vidia sa každý víkend a keď váš drahý s ním nie je, aj tak o ňom aspoň hovorí.

Jeho najlepší kamarát – parťák, s ktorým to ťahá tak veľa rokov. Kamarátsvo medzi mužmi vraj ženy nechápu a častokrát sú z neho vylúčené. Iste, to dokáže „naštvať“.

Takže, otázka znie: Čo pre vášho partnera znamená jeho naj kamarát? Viac ako vy? To zrejme nie, predsa len otázky vzťahu a kamarátsva sa dajú len ťažko porovnávať.

Na mužské kamarátstvo sa pozreli aj vedci z Univerzity v Bedforshire. A čo zistili? Najmä to, že muži svoje kamarátsva považujú za viac uspokojujúce ako vzťahy so ženami.

Do prieskumu sa zapojilo 30 heterosexuálnych mužov a okrem iného z rozhovorov s nimi vyplynulo, že muži – ich kamaráti, ich odsudzujú za isté veci menej často ako ich partnerky. Okrem toho sa vraj konflikty s kamarátom urovnávajú ľahšie ako so ženami, dokonca vraj dokážu lepšie prejavovať city pred kamarátom ako pred partnerkou.

Partneri by si mali navzájom dopriať aj pekné kamarátsva, ktoré sú pre život a celkovú psychickú pohodu naozaj dôležité, čo vyplynulo z mnohých prieskumov. Na primeranom trávení času medzi kamarátmi sa s partnerom rozumne dohovorte. Tak, aby ste boli vo vzťahu šťastní obaja.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#muži #láska #kamarát
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na raňajky, sú veľmi dôležité pre váš deň.
Urobte si radosť máte nato, nezabúdajte však aj na...

+ Nebuďte závistlivý, doprajte aj druhým ľudom, to čo si doprajete vy.
Nepotrebujete mať všetko po čom...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk