Vysoký muž a nízka žena? Perfektný pár!

, 12.02.2018 11:00
Hayden Panettiere a Vladimir Kličko
Herečka Hayden Panettiere s priateľom - boxerom Vladimirom Kličkom. Autor:

Ona naňho pozerá zdola, on na ňu zhora. Istá štúdia naznačila, že extrémny výškový rozdiel partnerov má na vzťah pozitívny vplyv.

Šťastné ženy

Napríklad, Hayden Panettiere sa na svojho vysokého muža, Vladimira Klička pozerá zamilovane zdola. Ak ste doteraz nikdy neboli s takým vysokým človekom, je to niečo fascinujúce. A ešte fascinujúcejšie je, že extrémny výškový rozdiel má mať pozitívny vplyv na šťastie ženy. Tvrdí to aspoň juhokórejská štúdia. Pozorovaniu sa na dlhšie časové obdobie podrobilo 7850 párikov.

Sila, mužskosť a ochrana

Kuriózne je, že šťastné manželstvá sa pomaly po 18 rokoch rozpadli. Podľa doktorky Kitae Sohn je jasné, prečo ženy často uprednostňujú vysokých mužov. Je to jav, zakotvený v ľudských dejinách. Veľkosť tela symbolizuje (zabezpečuje) silu, mužskosť a ochranu.

Súvislosť je jasná

Toto má byť rovnako podvedomé, ako tendencia ľudí, uprednostňovať slané, sladké alebo mastné jedlá. „Taká strava je dôležitá na prežitie, no bola ojedinelým javom, keď sa ľudstvo vyvíjalo – preto je aj súvislosť medzi túžbou po týchto potravinách a reprodukčným fitnessom ľudí.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#telesná výška #šťastie #ochrana #mužskosť #manželstvo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nechajte si skontrolovať váš zrak, nenechávajte nič na náhodu.
Peniaze nie sú všetko, máte niečo omnoho...

+ Dnes vynechajte všetky stresové situácie a držte sa od nich ďalej.
Nenechajte sa zatiahnuť do niečoho čo...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk