Kedy vzťah fungovať nebude? V týchto prípadoch!

09.02.2018 12:00
láska, rozchod
Už spolu byť nemôžete. Autor:

Niekedy sa snažíte priveľmi, inokedy prešľapujete na mieste. Ak robíte chyby, vzťah sa rozpadne.

Buď partnera berte takého, aký je, alebo ho neberte. Utešovať sa mesiace či dokonca roky, že sa zmení, je nereálne. Uberáte sa o čas aj o energiu, ktorú môžete venovať mužovi, s ktorým vám bude naozaj dobre bez toho, aby ste mali potrebu na ňom čosi meniť.

Vzťah potrebuje čerstvý vzduch. Doprajte si navzájom voľnosť a všetko bude klapať. Telefonáty, „špicľovanie“, nedôvera a upodozrievanie nikoho vo vzťahu neudržia.

Zabudnite na ultimáta, v láske nefungujú. Vzťah typu: buď to bude takto, alebo… je nezdravý. Nikoho vo vzťahu neudržíte, ak on sám nechce. A hoci sa vám vzťah nerozpadne hneď, jeden z vás v ňom šťastný nikdy nebude. A skôr či neskôr odíde.

Žijete izolovane od priateľov aj známych. Spočiatku vám stačí, že ste dvaja. Ale časom začnete túžiť aj po iných ľuďoch, priateľoch. Ak jeden z vás túto potrebu nemá, je tu problém. Partnera držať v izolácii nemôžete, bude nešťastný.

Stojíte na jednom mieste a jeden z vás sa túži pohnúť vpred. Ak v rozhoducúcich okamihoch vzťahu nestojíte pri sebe a nezhodnete sa na ďalšom kroku, vaša láska neprežije. Obaja svoje kroky napokon zrealizujete, ale už nie spoločne. Váš vzťah jednoducho „dožil“.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#žiarlivosť #rozchod #odlúčenie #nepokoj
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vaše telo si vyslovene pýta vitamíny, dodajte mu ich.
Nezabúdajte si plniť svoje sny, kedy si ich splníte...

+ Začali ste veriť materiálnym veciam, čo vás psychicky ubíja.
Klaďte dôraz na poctivú prácu, radšej si...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk