Začínajúca láska? Zastavte myšlienky, ktoré vám nedajú spávať

Vzťah v rozpuku je krásna a magická záležitosť. Ale len do okamihu, keď si v myšlienkach začnete maľovať hrozivé scenáre.

13.12.2017 17:00
slovek, spanok, postel Foto:
Myšlienky nedokážete "vypnúť"?"
debata

Naozaj sa mu môžem páčiť?

Vaše sebavedomie pri tomto chlapovi vidieľne dostáva zabrať. Možno aj preto, že vaše city sú ako šialené. Tak pokoj! Je s vami, tak sa mu zrejme páčite. Chce vzťah rovnako ako vy. Začínate spolu randiť a pochybnosti môže mať aj on. Lepšie urobíte, ak sa necháte unášať príjemnými citmi, začnete si o čosi viac veriť – sebe aj jemu.

Chce si len užiť…

Vy máte jasnú prestavu o tom, čo chcete – vážny vzťah. Ak ste mu to povedala a on je dostatočne inteligentný, snáď to pochopí. Iste, nepoznáte ho tak dobre, aby ste vedeli odhadnúť, čo od vás chce a aké má predstavy. Ale preto by ste sa mali rozprávať. Opäť je to o vašom naladení – to je buď pozitívne alebo negatívne. Pravdou je, že to, či on vzťah berie rovnako vážne ako vy, vám nikto nezaručí. Ale „maľovať čerta na stenu“ znamená jediné – že vašej čerstvej láske vôbec neveríte. Vy, nie on.

Vydrží náš vzťah navždy?

Boli ste na zopár rande a už žiadate záruky na celé desaťročia. Myšlienkou, že vás opustí o päť či desať rokov je predšasné za zapodievať, nemyslíte? Vychutnávajte si pekný vzťah tu a teraz, práve tak budete budovať základy niečoho pevného, čo vydrží aj v budúcnosti. Iné záruky nezískate – nech sa takýmito myšlienkami zaoberáte, koľko chcete, nič nevymyslíte.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #partner #začiatok #city

+ Zabudnite na čiernu kávu, prednosť dajte teplému, zelenému čaju.
Pred vami je náročný pracovný deň, dnes budete...

+ Neseďte vnútri keď na vás čaká krásna príroda, aspoň sa prejdite.
Nenechávajte povinnosti na poslednú chvíľu,...