Fergie: Láska je bolesť!

, 25.09.2017 13:00
Fergie
Speváčka Fergie. Autor: ,

13 rokov lásky, 8 rokov manželstva, teraz prekvapivý koniec vzťahu Fergie s Joshom Duhamelom. Speváčka prehovorila o svojich pocitoch.

Trinásťročné šťastie

Ich vzťah vyzeral ako z romantického filmu. Ako sen. Trval trinásť rokov, z toho osem rokov boli manželmi. Ich šťastie spečatil syn Axl. Avšak pred pár dňami pár oznámil rozchod – o dôvodoch sa nezmieňovali. V rozhovore pred oficiálnym oznámením nahliadla Fergie do vzťahu. V show „The Breakfast Club“ na Power 105.1 FM vysvetlila zmysel niektorých pesničiek svojho nového albumu „Double Dutchess“. Potom sa jej hlas zadrhol a ostala premýšľať.

Niekedy sa vo vzťahu trápime…

„V jednej piesni ide o to, že sa sami mučíme vo vzťahu. Je to boj. Nevieme byť v ňom, ale nevieme sa ani dostať von. Cítime sa ako v pasci a netušíme, ako pokračovať.“ Moderátor chcel vedieť, o akom vzťahu rozpráva. Fergie mlčala. Ďalšia spolupracovníčka v rádiu naznačila: „Znie to, akoby išlo o vzťah, ktorý ešte nemáte za sebou.“ Ale Fergie to poprela. V piesni vraj spracúva rôzne skúsenosti z rôznych vzťahov. Najdojímavejšia a najťažšia pieseň sa volá „Love is Pain“, v preklade „láska je bolesť“.

Hrám veselú zabávačku

Fergie pripúšťa, že iba hrá veselú a dobre naladenú zabávačku. Často je to úplne inak. „Milujem intenzívne, som veľmi lojálna a citlivá,“ vraví. Odzrkadľuje sa to aj v jej novej piesni na novom albume, v ktorej spracúva svoje pocity.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#šťastie #rozchod #manželstvo #láska #Fergie #bolesť
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na lekárov, preventívne prehliadky absolvujte skôr.
Choďte spať, vaše telo si oddýchne a...

+ Vaše telo potrebuje viac vitamínov, doprajte mu ich dostatok.
Nenechajte sa oklamať malými písmenkami na...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk