Malá hádka? S udobrením neotáľajte

, 28.08.2017 14:00
partnerská hádka, puntičkár
Hádate sa kvôli maličkosti? Autor:

Aj malé hádky sa občas zamiešajú do nášho života. Napriek tomu, že nie sú nijako významné, dokážu deň poriadne strpčiť. Ako sa rýchlo cez ne preniesť a udobriť sa?

Navrhnite mier

Ide o to, kto z koho? Ale načo sa „naťahovať“ kvôli hlúpostiam? Zájdite za partnerom a uzmierte sa s ním. Poukážte na to, že hlúposť za celodennú hádku naozaj nestojí. Ukážte dobrú vôľu, ponúknite mier. Partner sa rozhodne nebude zdráhať, ani jemu sa v zlej atmosfére nedýcha dobre. Môžete to urobiť aj vtipným gestom – napríklad pred neho položte lístok s veselou výzvou na udobrenie.

Zavolajte partnera von

Na prechádzku, na kávu, pohár vína či zákusok. Opustíte váš byt a zrazu sa vám bude rozprávať voľnejšie. Ani jeden sa už nebude mať príležitosť „urážať“, veď si predsa idete niakam posedieť. Pri zákusku či víne si povedzte, čo vás nahnevalo a ako to vyriešiť. Ak naozaj ide o maličkosť, nemal by s tým byť až taký problém.

Aj vášeň pomôže

Veľké konflikty v posteli nevyriešite, ale tie malé? Skúsiť to môžete. Razom zabudnete, o čo vlastne išlo. Po vášnivých chvíľach budete obaja spokojní a na hádku si už ani nespomeniete. Zveďte partnera, alebo sa nechajte zviesť ním, podľa toho, kto s nápadom príde. Pri hádkach všeobecne platí, že partneri by nemali odísť do postele rozhnevaní. Je dôležité, aby ste konflikt vyriešili skôr, než si ľahnete do postele.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vášeň #udobrenie #hádka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zdravotné problémy treba riešiť okamžite, nečakajte nato kým bude neskoro.
Dodajte si odvahu a...

+ Nehazardujte so svojim zdravím, neoplatí sa vám to.
Nekupujte si veci na ktoré nemáte, radšej si odložte a...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk