Miesta, kde má šancu na prežitie aj letná láska!

, 22.07.2017 12:00
lúka, tráva, vzťah, láska, kliešť, jar
Kde vlastne môže vydržať cit zrodený horúcim slnkom a prázdninovou či dovolenkovou atmosférou? Autor:

Dovolenkové lásky patria všeobecne k najkratším, no to neznamená, že v lete nie je možná natrafiť na chlapa svojho života. Akurát si na lov treba nájsť lepšie miesto ako all inclusive rezort.

Prečo dovolenkové lásky veľa nevydržia?

Dôvod je jasný, človek sa na dovolenke správe úplne inak ako v reálnom živote. Preto ak vám imponuje niekto pod slnečníkom, na večernej prechádzke, alebo v bare, tak v každodennom živote to môže byť niekto úplne iný. Po opustení destinácie sa otočí o 180 stupňov a to už je ako chodiť s niekým iným. Krach je neodvratný. Našťastie sú miesta, kam pretvárka nepatrí a človek sa práva prirodzene aj počas letných dní.

Letná škola

Môže byť jazyková, alebo na rozšírenie kvalifikácie. Dokonca je možné, že bude aj v inej krajine, ale tu nehrozí dovolenkový syndróm. Práve naopak. Z ľudí, ktorých ste doteraz nepoznali sa stanú spolužiaci a vy máte možnosť vidieť, ako sa kto správa, prejavuje, ako je ochotný pomáhať. Škola má človeka pripraviť na život a niekedy aj na ten partnerský.

Sústredenie

Zahŕňa obvykle činnosť športovú, alebo umeleckú, s cieľom zlepšiť svoje zručnosti a ak ste spolu na podobnej aktivite, hrá to len do karát. Máte už jednu záľubu spoločnú. A to dosť výraznú, pretože ste ochotní jej venovať svoj čas a rozvíjať sa. Je na nezaplatenie nájsť si pre život niekoho, kto dokáže chápať vaše hobby. Rozvíjať sa v ňom spoločne môže byť príjemná celoživotná cesta.

Dobrovoľnícke činnosti

Čoraz viac ľudí svoje voľné chvíle a dni letnej dovolenky investuje do prospechu niekoho iného. Dobrovoľnícke aktivity, či už humanitárna pomoc, záchrana pamiatok, pomoc druhým sú určené pre ľudí s dobrým srdcom a to je hneď jeden benefit, ktorý patrí k dobrému chlapovi.

Okrem toho okamžite získate mnoho spoločných zážitkov, môžete sa podieľať na dobrom diele spoločne a hlavne nemáte pôžitkárske dovolenkové myslenie, ale chuť spraviť niečo pozitívne. Vtedy je človek prirodzený a navyše ukazuje, že má dobré srdce.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#výdrž #náklonnosť #leto #láska #čas
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Poupratujte si dnes domácnosť, prospeje vám pohyb aj poriadok.
Osviežte si pamäť s angličtinou, budete ju...

+ Nezaťažujte sa vráskami, všetko je tak, ako má byť, stále ste krásna.
Prácu si dobre naplánujte, nemusíte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk