V ktorom štádiu vzťahu sa s partnerom nachádzate?

, 06.07.2017 09:00
manželstvo, vzťah, hádka, rozvod
Práve prežívate turbulentné obdobie? Autor:

Bojujete alebo sa vznášate? Každý pár si prejde istými štádiami, kým nájde pokojný prístav.

Ach, ja sa vznášam

Eufória na začiatku vzťahu nemá konca. Krásny je nielen váš vzťah, ale celý život, ktorý vnímate cez ružové okuliare. Jeden na druhom nevidíte jedinú chybičku, pre lásku by ste boli ochotní urobiť čokoľvek. Vychutnajte si to.

Uf, to naozaj?

Poblúznenie je preč a vy začnete svojho drahého vnímať realisticky. Niektoré zistenia vás nepríjemne zaskočia, iné milo prekvapia. Možno je váš partner menej zábavný, možno menej spoľahlivý… V tejto fáze sa dozvedáte, či vaše očakávania vo vzťahu naplníte. Vytrieznevie z ošialu lásky váš vzťah nemusí pochovať. Naopak, začnete žiť svoj bežný partnerský život.

Kto z koho?

Búrlivý boj o moc sa začína. Kým nájdete rovnováhu a prekonáte toto obdobie, uplynie nejaký čas. Váš vzťah sa posilní, naučíte sa lepšie komunikovať, zvládať záťažové situácie. Každý má vo vzťahu svoju pozíciu, s ktorou musí byť spokojný. Inak sa toto obdobie bude ťahať až do chvíle, než jeden z vás zo vzťahu odíde.

Obdobie pokoja

Našli ste to, čo ste hľadali. Máte svoje „zabehnuté“ rituály, poznáte svoje očakávania. Vzťah sa pre vás stal prístavom bezpečia a lásky. Obaja ste spokojní a len tak „plyniete“ bežným životom vo dvojici. Plánujete, robíte zásadné rozhodnutia. Váš vzťah sa dostal presne tam, kam ste obaja chceli.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#štádium hádky #pokoj #domov
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezaťažujte svoju pokožku rôznymi produktmi, nevyzerá to dobre.
Pozor na peniaze, dnes by ste ich mohli...

+ Nemračte sa stále, zlá nálada sa môže len stupňovať.
Dobre ste investovali, teraz si môžete užívať...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk