Túžite, aby vaše manželstvo vydržalo navždy?

, 26.06.2017 09:00
láska, vzťah, budúcnosť
Nech láska vydrží. Autor:

Čo si vo vzťahu pestovať, aby vás žiadna kríza nerozdelila?

Úprimnosť

Povedať, čo si človek myslí, sa zdá byť ľahšie než v skutočnosti je. Ak sa dokážete partnerovi zdôveriť so všetkým a v akejkoľvek situácii, je to znamenie, že žijete v láskyplnom vzťahu.

Voľnosť

Iste, spoločný život zahŕňa množstvo povinností. To ale neznamená, že manželia by si mali uprierať možnosť mať aj čas iba pre seba. Vyraziť si s kamarátmi, venovať sa koníčkom – to sú všetko veci, ktoré život človeka napĺňajú a robia pestrejším. S istou dávkou voľnosti sú obaja vo vzťahu šťastnejší.

Priateľstvo

Ošial lásky síce vyprchá, ale priateľstvo medzi vami môže byť z roka na rok pevnejšie. Ak pretrváva, váš zväzok je čoraz pevnejší. Nájsť v partnerovi aj najdôvernejšieho kamaráta je cesta, ktorá vytvára pocit pohody, dôvery ale aj dobrej nálady. S kamarátom sa smejete, aj smútite.

Humor

Máte podobný zmyel pre humor? Dokážete sa zasmiať aj v náročných situáciách? Humor ľudí naozaj zbližuje, práve vďaka nemu dokážu dvojice prekonať aj krízové obdobia v manželstve. Pestujte si ho, smejte sa čo najčastejšie a najmä, spolu. Ak ste obaja optimisti a na život nazeráte z lepšej stránky, len tak niečo vás nerozdelí.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#voľnosť #partner #kríza
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nemusíte sa báť zdravotných komplikácií, starajte sa o seba tak ako doteraz.
Peniaze pre vás nehrajú...

+ Nastal vhodný čas na zmenu v stravovaní, jedzte častejšie ako doteraz.
Investície, ktoré nemáte overené...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk