Päť znakov, že vás chlap miluje viac, ako si myslíte!

04.06.2017 14:55
láska, milovať sa, vzťah
Je rád s vami aj na miestach, ktoré mu nie sú úplne po vôli. Autor:

Ľúbi, alebo neľúbi? Prípadne ľúbi dostatočne na celý život, alebo len tak na leto? To sú otázky, ktoré trápia každú ženu.

Slová pri vyznaniach lásky síce majú istú váhu, ale treba si viac všímať detaily správania v bežnom živote. Tie naznačia, že vás môže milovať aj omnoho viac, ako si vôbec myslíte.

Príliš veľa nesľubuje

V praktickom živote to už nie je o kvetoch, o cukríkoch a rande v luxusných podnikoch. Ako teda rozoznať, či stále horí láskou? Všímajte si, či viac sľubuje, alebo robí. Napíše vám iba tak SMS, prípadne umyje riad, kým sa vrátite z práce? Prekvapí vás večerou, alebo aspoň nakúpi a z vlastnej iniciatívy? Tak tento pán vás nikdy nechce stratiť.

Kultivuje najprv priateľstvo

Vzťah muža a ženy je zložený z dvoch rovín. Tá jedna je sexuálna a vášnivá, no tá druhá priateľská. Muž, ktorý vás ľúbi najprv kultivuje kamarátsky vzťah. Aby ste spolu vychádzali ako dvaja najlepší kamaráti a potom sa venuje vášni. To ale neznamená, že už od začiatku nemôže byť dobrý v posteli. Len cítite, že mu viac záleží na tom, ako strávite sobotné poobedie a nie koľko čísel spolu večer dáte.

Zrkadlia vás

Možno ste už počuli o tom, že niektoré dvojice sa v dlhom vzťahu začínajú na seba podobať. Šťastní partneri sa totiž automaticky zrkadlia. Čo to znamená? Nejde o napodobňovanie, ale o zdieľanie spoločných rituálov. Zrazu si všímate, že niektoré veci robí ako vy, pričom niekedy ich robil odlišne. Používa slová, ktoré ste hovorili a kopíruje podobné detaily. Je to jasný znak, že pre neho nie ste vzduch ani ľahostajná. Podľa Americkej asociácie psychológov ide o prejav vysokej miery sympatií a náklonnosti. Muž vás skrátka považuje za tú pravú.

Je rád s vami

Bez ohľadu na to, čo robíte. Aj na miestach, ktoré mu nie sú úplne po vôli sa k vám pridá, aby mohol byť s vami. No z psychohygie­nického hľadiska ho týmto aspektom netreba príliš preťažovať. Predsa len, chodenie po nákupoch vie zdeptať aj absolútne zamilovaných mužov.

Stojí na vašej strane

Čo urobí pri probléme? Postaví sa za vás, kryje vám chrbát a podporí aj vtedy, keď je jasné, čo možno nie ste celkom v práve? Alebo vám začne hneď radiť a obhajovať práve vášho súpera? Asi viete, do ktorej skupiny zaradiť chlapa, ktorý vás naozaj miluje.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#láska #priateľstvo #milenec #zamilovanosť #sľuby
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku