Netradičné rady, ktoré partnerom zlepšili sexuálny život!

Študovanie Kamasútry, nové polohy, erotické hračky aj sexi kostýmy. To všetko poznáte a máte odskúšané. Skúste niečo nové!

25.04.2017 09:00
kardio tréning, cvičenie, fitnes Foto:
Cvičte spolu a začnete byť atraktívnejší a „noví“ v očiach partnera.
debata

Prečo fungujú netradičné techniky?

Dôvod je prostý. Nehovorí sa o nich na každej stránke ženského časopisu a súčasne nás vracajú k prirodzenosti. K sexuálnej otvorenosti, ktorá je v dlhodobých partnerstvách najviac zanedbávaná. A fungujú ešte aj preto, že sú nečakané. Keď totiž pred partnera predstúpite v sexi korzete, už od tej chvíle vie, že sa o niečo snažíte a prirodzenosť ide zasa bokom. Často sa dokonca dobrý plán minie účinku. Preto to skúste inak.

Spite nahí

Tomuto triku praje aj prichádzajúce ročné obdobie. Spať nahý sa oplatí. Melody Brooke je sexuologička a odborníčka na vzťahy, ktorá jednoznačne oceňuje spávanie v nahote. Existujú na to hneď tri dôvody. Prestávame sa pred tým druhým hanbiť a tak vytvárame prostredie pre otvorenejší sex. Zaspávanie v nahote zvyšuje hladinu oxytocínu – hormónu túžby. Nezriedka sa preto môže stať, že z bozku na dobrú noc bude vášnivý sex. No a po zobudení ste stále nahí. Je to ten najlepší kostým na dobrý sex.

Dajte si sladké a ľahké jedlo

Je jedno, či na večeru, alebo na raňajky, ale asi pol hodinu pred tým, ako sa chcete milovať. Súlož na hladný žalúdok je doslova nepríjemná. Ak sa prejete, je nemožná, no žalúdok plný tak akurát zabezpečí, že druhý najsilnejší pud má voľné pole. Navyše sladké v mozgu aktivuje centrá, ktoré sú veľmi blízko tých, ktoré sa naštartujú pri sexe. Môže to byť teda dobrou predohrou pred milovaním. A báť sa nemusíte. Kalórie vypotíte vďaka vyššej hladine vášne.

Začnite spoločne cvičiť

Znie to zvláštne, ale je to vysoko funkčná metóda ako stimulovať túžbu po vášni. Dôvodov je opäť viac. V prvom rade sa mení vaše telo. Začnete byť atraktívnejší a „noví“ v očiach partnera. Druhá vec je, že po vás aj partnerovi budú pozerať iní a vás to nabudí k tomu, aby ste tak trochu zabojovali a ochránili vlastné „územie“. Tretím dôvodom je, že spoločná aktivita u oboch partnerov vzbudzuje pocity radosti, dôvery a lásky. Všetko vedie k tomu, aby ste si skončili v náruči. Navyše ak cvičíte spolu, nie je nikdy ďaleko k dotyku a po sprche sa budete ponáhľať nadšene do postele.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #nahota #intimity #Kamasútra #sexuálne hry #erotické hračky

+ Zdravie si nekúpite, musíte si ho zaslúžiť a vybojovať.
Urobte dobrý skutok a prispejte niekomu, kto nemal toľko...

+ Na alkohol zabudnite, zabaviť sa dokážete aj lepším spôsobom.
Nemusíte byť vždy stredobodom pozornosti, nie vždy...