Správanie, ktoré vám prezradí, že vás využíva len na sex!

23.04.2017 11:00
nevera, vzťah, láska
Muž sa dokáže pretvarovať, ale niekedy mu prasknú nervy. Autor:

Vy ste sa rozhodli dať mu všetko. Srdce, lásku aj telo. No on kašle na vaše city, hoci na to, aby sa vám dostal pravidelne do nohavičiek, sa dokáže vcelku dlho pretvarovať.

Prinášame návod, ako odhalíte nadržaného chlapa, ktorému ide len o to, aby ste ho privinuli stehnami.

O sexe, o sexe a o sexe…

Sex je vo vzťahu potrebný, dôležitý a nesmie chýbať. Aj laškovanie o ňom je v poriadku aj rozhovory, no ak sa vždy všetko, keď ste spolu, točí len okolo jeho erekcie, tak vám prakticky nepriamo hovorí, že ste pre neho prostriedok k uspokojeniu. Nie žena, ktorú miluje.

Je milý, ale…

Muž sa dokáže pretvarovať, ale niekedy mu prasknú nervy. A to práve vtedy, ak nedosiahne svoje. Je sladký ako med, no keď mu je jasné, že napriek naliehaniu s ním do postele nepôjdete, akoby sa otočil o 180 stupňov a stáva sa z neho agresívny, nepríčetný a nepríjemný jedinec? Je to jasné, všetko medzi vami dvoma meria mierou uspokojenia. Takýto vzťah má trvácnosť len dovtedy, kým ho vaše telo bude baviť. Bez ohľadu na to, čo vy k nemu cítite.

Nemá zodpovednosť

V preklade to znamená, že nemá problém flirtovať s inými, nebodaj ich aj baliť a to rovno pred vami. V princípe mu nejde o to, či si vzťah udrží, alebo sa naštvete a vezmete nohy na plecia. Rovnako dáva najavo, že ak budete chcieť niečo, čo nie je podľa jeho plánov, nevadí mu pustiť vás k vode. Síce by ho to trápilo, ale len dovtedy, kým sa nájde iná, ktorá pred ním roztiahne nohy.

Chce sex a nebude čakať

Typický príklad víkendových a diskotékových milovníkov. Dokážu vám sľúbiť prakticky všetko, okamžite a na počkanie. Dokonca aj rodinu a veľký dom plný detí. Má to však jediný háčik, chce vás otestovať v posteli. Testuje, testuje a sľuby sa neplnia ani po týždni, mesiaci či roku. Vtedy vám môže byť jasné, že sex je to jediné, čo ho pri vás drží a sľubovaná budúcnosť je asi ako reklama v televízii. Tiež sa jej nedá vždy veriť.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#milenec #flirt #uspokojovanie #príležitostný sex
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku