Prečo si vždy nájdete „nesprávneho“ chlapa?

Mnoho žien zápasí roky s rovnakým problémom. Vždy si nájdu rovnako zlého chlapa ako bol ten, od ktorého ušli.

smútok, choroba, bolesť, nešťastie, depresia
Zmeňte svoj štýl života a uvidíte, že sa zmenia aj muži, ktorí vám budú dvoriť.
Autor:

Nejde o žiadne prekliatie. Odborníci na vzťahy totiž jasne označili dôvody, prečo sa to deje, aj ako z bludného kruhu uniknúť von.

Prostredie

To, či pre každého existuje len jeden ideálny partner, je vysoko diskutabilné. Čo ak by ten váš bol na druhom konci sveta? Stretnúť ho je nemožné. Obvykle si teda lovíme známosti v blízkom revíri. Problémom nesprávneho výberu je teda miesto. Veľa žien si nájde prvého, druhého aj tretieho a každého ďalšieho chlapa obvykle z rovnakého prostredia. Skúste opustiť hranice obvyklého revíru, kde ste sa doteraz ohliadali po láske. Uvidíte, že so zmenou prídu aj iní chlapi.

Nezlučiteľné vlastnosti

Ďalším dôvodom opakovaného neúspechu je, že ženy zvyknú u mužov hľadať svoje favorizované vlastnosti. Či už telesné, alebo charakterové. Nebezpečím je, že ak vašich mužov spájali rovnaké pozitívne črty, tak treba počítať s tým, že zrejme sa nepodobajú len kladmi. Čoskoro ukážu aj svoju odvrátenú stránku, ktorú tiež poznáte. Skúste teda zmeniť preferenčný rámec. Možno nájdete aj mnoho iných pozitív, ktoré vás na mužovi pritiahnu a neprinesú kópiu tých, čo ste nakoniec aj tak museli poslať k vode.

Čítajte viac o sexe a vzťahoch

Ste korisť

Možno ani nikoho aktívne nehľadáte, ale tí chlapi si vás nájdu sami. Ak je toto váš prípad, tak pravdepodobne vyžarujete isté fluidum, ktoré priťahuje rovnaké typy mužov. Napríklad utiahnuté ženy zvyknú zaujať intelektuálov, naopak rozšafné sukničkárov, vyzývavé tých, ktorí preferujú telo pred duchom a podobne. Ak zmeníte svoj štýl obliekania, správania, prípadne aj života, uvidíte, že sa vám absolútne zmení aj skupina mužov, ktorá vám bude dvoriť.

Robíte rovnaké chyby

Možno ste si jednoducho našli aj iného chlapa, ale vašim prístupom, ste si z neho vychovali to, čo zo všetkých pred ním. Ak máte pocit, že aj úplne iný typ muža nakoniec v živote s vami skĺzol do rovnakých koľají ako tí v minulosti, je načase zmeniť postoj k mužom. Niekedy to môže byť prílišná láskavosť na úvod, čo z partnera spraví lenivca, alebo naopak odmeranosť. Prehnaná, alebo slabá aktivita v posteli… Vo vzťahoch to pôsobí tak trochu ako vo fyzike. Isté akcie vyvolajú predvídateľné reakcie. Stačí zmeniť vlastné aktivity a chlap sa aj odlišne prejaví.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
vrak, nehoda

Pri nehode na Považí vyhasol život spolujazdkyne. Šoféroval jej manžel

23.04.2017 16:29

Život spolujazdkyne Miroslavy Š. (46) si vyžiadla vážna dopravná nehoda, ktorá sa stala v nedeľu ráno medzi obcami Klobušice a Prejta v okrese Ilava.

Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie OBSE na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.