Kamarát a zároveň milenec? Aké pravidlá sa hodia?

Zdá sa vám to ako dobrý nápad? Keď sa kamarát stane milencom, treba sa mať na pozore. A vytušiť, kedy by mal prísť koniec.

sex, vzťah, intimity
Kamarát a milenec zároveň.
Autor:

1. Žiadne zlomené srdce

Vhupnúť do postele s kamarátom? Užívať si priateľstvo s benefitom sexu? Ide to! Ale ani jeden z vás by nemal byť tesne po rozchode. Prečo? Lebo v takom okamihu je človek zraniteľný a náchylný rýchlo sa zamilovať do niekoho, kto je práve po ruke. A po sexe sa to môže prihodiť veľmi rýchlo.

2. Miloval vás

Priateľstvo s benefitom sexu nefunguje, ak viete, že dotyčný kamarát k vám kedysi prechovával nežné city. Hoci vám to nikdy priamo nepovedal, vy ste vedeli, že vás miluje. Túto tému ste nikdy neriešili, ale ani po rokoch by takýto vzťah nebol z vašej strany fér. On by veľmi rýchlo „podľahol“ dávnym citom. Ak nič také nechcete, potom s ním do postele neskáčte.

3. Kino a večera?

Iste, po sexe si môžete zájsť na večeru. Dokonca aj do kina… Ale len vtedy, ak ste obaja „v pohode“. Ak nemá ani jeden z vás prehnané očakávania. Ak sa výlučne od sexu prehupnete k randeniu, pre jedného z vás sa to nemusí skončiť šťastne. A nastane koniec sexuálneho vzťahu aj kamarátstva.

4. Koniec akceptujte, obaja

Pár razy ste sa stretli, ale on už nejaví záujem. Vyhýba sa vám a vy z toho máte vytušiť, že vašim sexuálnym hrátkam je koniec. Dokážete to ukončiť? Alebo vám to povedal na rovinu? Scény nie sú na mieste. Ak si našiel priateľku, s ktorou to chce skúsiť, už ho nekontaktujte a nechajte ho tak.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

South Korea Koreas Tensions

Čína trvá na odstránení jadrových zbraní z KĽDR

23.04.2017 17:44

Čínsky minister zahraničných vecí Wang I na návšteve v Grécku vyhlásil, že Čína trvá na odstránení jadrových zbraní z Kórejského polostrova.

vrak, nehoda

Pri nehode na Považí vyhasol život spolujazdkyne. Šoféroval jej manžel

23.04.2017 16:29

Život spolujazdkyne Miroslavy Š. (46) si vyžiadla vážna dopravná nehoda, ktorá sa stala v nedeľu ráno medzi obcami Klobušice a Prejta v okrese Ilava.

Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie OBSE na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.