Ste spolu celú večnosť? Môžete predsa vyskúšať čosi nové

, 20.02.2017 15:00
kuchári, učni, kuchyňa
Vyrazte spolu na kurz varenia. Autor:

Žijete v spokojnom vzťahu dlhé roky a stále ste do seba zamilovaní. To však neznamená, že z času na čas vás neprekvapí partnerská nuda.

Pri hľadaní nových aktivít ste často bezradní. Čo ešte vyskúšať? Tu sú tipy:

Zvoľte kurz varenia

Ak obaja radi jete, môžete objavovať nové chute pri spoločnom varení. Prihláste sa na kurz varenia spoločne. Nielenže sa naučíte čosi nové, ale zavítate medzi nových ľudí. A možno sa časom stanú aj vašimi priateľmi. Lákavé vône, radosť z niečoho, čo sa podarí a spoločné ochutnávanie – nudu vo vzťahu rozhodne premôžete.

Nechajte si urobiť profesionálne fotografie

Čo takto spoločne si zapózovať pred objektívom fotografa? Či už v interiéri alebo exteriéri, počas fotografovania si môžete užiť kopec zábavy. A z výsledku, pokiaľ ste niečo také ešte neskúsili, budete príjemne nadšení. Obaja!

Kúpte si šampanské a vyrazte za mesto

Investujte do fľaše kvalitného šampanského a vyrazte osláviť vašu lásku. S batohom na chrbte vyrazte niekam, kam ste chodili pred rokmi. Možno si spomeniete na dávno zabudnutú vyhliadku na mesto, utajenú pred zrakmi zvedavcov. Alebo objavíte novú! Ak budete na mieste, otvorte šampanské a pripite si na váš vzťah.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#láska #nuda #partneri #spestrenie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pokojne užívajte zdravotné úspechy avšak nič netreba preháňať.
Dedičstvo môže vašu...

+ Chráňte svoju pokožku ochrannými prostriedkami aj v zimnom období.
K šťastiu vás privedie spokojné...