Vzťah na pokraji krachu?! Toto je jasný znak, tvrdí odborník

, 10.02.2017 07:00
láska, vzťah, nevera
Ste s partnerom, ale v hlave máte niekoho úplne iného? Neustále hľadáte nové objekty vášho záujmu? Potom je tu možno problém... Autor:

Signálov, že váš vzťah nie je asi úplne ideálny, môže byť viac ako dosť. Podľa odborníka na vzťahy Jamesa Preeca, ktorého cituje Daily Mail, je však jeden z nich kľúčový.

Preece tvrdí, že ak patríte medzi ľudí, ktorí vo vzťahu snívajú o tom, aké by bolo randenie s niekým iným, mali by ste porozmýšľať, či to má budúcnosť. Podľa Jamesa je v poriadku fantazírovať o nejakej celebrite, alebo napríklad masturbovať pri nejakej konkrétnej predstave spojenej napríklad s neznámym urasteným stavbárom od susedov. „Ak sa však neustále obzeráte okolo seba a pozeráte sa na ľudí ako na sexuálne objekty, mali by ste sa sami seba opýtať, prečo,“ tvrdí Preece.

„Ak stále viac a viac myslíte na ľudí, ktorí nie sú váš partner, je to znak, že ste znudený. Akonáhle sa tento pocit objaví, môže sa veľmi rýchlo zhoršovať a nadobúdať na intenzite. Prestanete sa snažiť a váš vzťah je na počiatku zániku,“ tvrdí expert.

Podľa neho sa podobné pocity začnú objavovať najmä vtedy, ak sa do vzťahu dostane rutina a chýba mu nejaký nápad, niečo originálne, nové zážitky. Riešením podľa neho môže byť, že sa pokúsite nastavenia vášho vzťahu zmeniť a vdýchnuť mu nový vietor do plachiet.

Urobiť tak môžete neočakávanou večerou, netradičnou sexuálnou predohrou, novými zážitkami v spálni, ale napríklad aj skúškou nejakého nového, spoločného hobby – tanečný či kuchársky kurz.

#láska #vzťah #koniec #odborník #znak
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ To čo zjete sa odrazí aj na vašej pokožke, myslite nato.
Nepotrebujete veľa peňazí, prestaňte sa za nimi...

+ Ak ste vyčerpaný, oddýchnite si a zrelaxujte svoje telo aj myseľ.
Kontrolujte sa, občas by ste sa mali...