Žena v znamení vodnára nebude v klietke! Chce lietať

Podobne, ako žena, narodená v znamení váhy, aj žena-vodnárka je váhavá. V tomto prípade bude zvádzať boj so životnou dilemou. Myslí si, že sa treba rozhodnúť. Buď kariéra, alebo materstvo na plný úväzok.

vodnár
Žena v znamení vodnára.
Autor:

Materstvo verzus kariéra

Ako naznačujú astrológovia, väčšinou sa ženy, narodené v znamení vodnára (druhá polovica januára, prvá polovica februára), rozhodnú byť dobrými matkami. Keďže sú však veľmi inteligentné, budú trpieť, ak sa nebudú môcť realizovať. Ony totiž chcú, aby o nich bolo počuť, aby v tomto svete niečo dokázali. Matky však budú láskavé, najláskavejšie.

Silná intuícia

Pokojne sa táto žena môže spoľahnúť na svoju intuíciu. Je silná, dáva na ňu. So ženou v znamení barana a tiež so strelkyňou ju spája túžba po slobode. Aj preto býva asi posledná „z triedy“, ktorá sa vydá. O tom, že spojí svoj život s mužom, ktorého si vybrala, musí byť presvedčená do špiku kostí. Ale čo jej to prinesie… Nie je v tomto smere romantička a sloboda je sloboda… Víťazí.

Žiarlivosť nemá šancu

Aj to je dôvod, prečo vo svojom živote nestrpí žiarlivého muža. Jeden náznak žiarlivosti (zväzovania) a môže sa s ňou rozlúčiť. Zdúchne mu zo života bez stopy, rafinovane si pobalí svoje veci, zmení telefónne číslo, zahladí stopy. Je podobná strelcovi – ten by ju pochopil. Je rada stále na cestách, ak doma, tak s nevybaleným kufrom. Slobodu chce cítiť v každej kostičke svojho tela.

Čítajte viac o iných znameniach

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

South Korea Koreas Tensions

Čína trvá na odstránení jadrových zbraní z KĽDR

23.04.2017 17:44

Čínsky minister zahraničných vecí Wang I na návšteve v Grécku vyhlásil, že Čína trvá na odstránení jadrových zbraní z Kórejského polostrova.

vrak, nehoda

Pri nehode na Považí vyhasol život spolujazdkyne. Šoféroval jej manžel

23.04.2017 16:29

Život spolujazdkyne Miroslavy Š. (46) si vyžiadla vážna dopravná nehoda, ktorá sa stala v nedeľu ráno medzi obcami Klobušice a Prejta v okrese Ilava.

Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie OBSE na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.