Čo sa stane, ak vyzeráte oveľa lepšie ako váš nový priateľ?

, 15.01.2017 11:00
žena, krásna, práca, úsmev, mladá
Vás všetci obdivujú. Ale čo váš partner? Autor:

Sú páry, pri pohľade na ktoré vám automaticky prebehne mysľou: "Veď tí dvaja sa k sebe absolútne nehodia".

Buď z nich priam kričia úplne odlišné povahové či osobnostné črty, alebo sú fyzicky ablosútne nekompatibilní. Ak sa stane, že po vašom boku sa objaví muž, ktorý je fyzickým vzhľadom od vás priveĺmi vzdialení, môžete od okolia čakať rôzne reakcie. Aké napríklad?

Nikto neverí, že on je váš partner

Všetci si myslia, že je to váš kamarát či možno brat… Ale partner? Ak ho v spoločnosti predstavíte so slovami: „Toto je môj partner“, môžete sa dočkať naozaj začudovaných reakcií: „To naozaj?“ A sú ľudia, ktorí svoje prekvapenie nijako neskrývajú, čo je skutočne netaktné.

Zaslúžiš si niekoho lepšieho

Na túto vetu od vašej kamarátky sa musíte pripraviť. Ak muža po vašom boku pozná len z fotografie či vďaka letmému zoznámeniu, takéto slová vás dokážu zabolieť. Nikdy ste si totiž nemysleli, že vaša kamarátka bude útočiť na vzhľad vášho nového partnera, najmä, ak ste po jeho boku naozaj spokojná. A ona ho navyše nemala ani možnosť skutočne spoznať.

Začne vám ho byť ľúto

Na základe narážok od vášho okolia si jeho vzhľad začnete viac všímať, pričom dovtedy vás to ani len nenapadlo. A ľútosť je presne to, čo smerom k vášmu partnerovi nepotrebujete. Ale je to celkom prirodzené, že vám je ľúto, ako ho po vašom boku vníma okolie. A možno si začnete klásť otázku, či by ste s ním mali zostať. Malý červík pochybností sa vám už zavŕta do hlavy…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #láska #vzhľad #pár
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku