Tri chyby, ktoré vám vášho ex späť nevrátia

Veľmi chcete, aby sa vrátil. Rozchod s ním znášate ťažšie, než ste si mysleli. V hlave máte neustále vysvietené jeho meno, túžite po jeho objatí, ste ochotná urobiť preňho všetko.

13.01.2017 11:00
žena, smútok, single Foto:
Stále naňo myslíte?
debata

Aj keď on vlastne nemá záujem. Dobrá rada znie, musíte vydržať. Pár mesiacov pretrpieť a nechať ho tak. A on sa potom možno vráti sám. Na niektoré veci si však musíte nariadiť prísny zákaz.

Len žiadne žobranie

Prosíkaním si ho späť neprilákate, to na mužov neplatí. Ak máte pocit, že mu musíte povedať, ako veĺmi ho k životu potrebujete, len do toho. Ale stačí, ak mu to dáte najavo raz. Všetko navyše sa absolútne míňa vášmu zámeru, chlap potrebuje mať pocit, že o ženu bojuje, že mu chýba. A pocit, že sa mu niekto núka a prosí ho o lásku, preňho atraktívne nevyznieva.

Na pocity v žalúdku zabudnite

Tá nepríjemná bolesť, ktorá sa rozlieva po rozchode v žalúdku, vás nabáda na zlé kroky. A hoci samú seba presviedčate, že treba uveriť tomu, čo cítite, v tomto období je to klamlivé. V citlivom a náročnom čase po rozchode sa spoliehajte na rozum, všetko riešte hlavou a city nechajte tak. Pretože bolesť a smútok vás nútia smerovať kroky tam, kam by ste nemali. Vydržte a na bývalého myslite ako na minulosť. Musíte si to iba pretrpieť, iná možnosť nie je.

Nevnucujte mu priateľstvo

Ak neprší, tak nech aspoň kvapká… Nie, touto vetou sa po rozchode neriaďte. Ublížite len sama sebe, pretože sa dostanete do medzipriestoru, ktorý neveští nič dobré. Vy ho milujete a chcete späť, on sa s vami rozišiel… O čom by ste sa tak kamarátsky vlastne pár dní po rozchode bavili? Nechajte horúce obdobie trocha vychladnúť. Ak budete rovnaké city k vášmu ex cítiť aj po niekoľkých mesiacoch, potom je tu možnosť oňho zabojovať opäť. Ak on bude takémuto scenáru prístupný.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #smútok #návrat #BOJ #chyby #expartner

+ Snažte sa dať svojmu telu stravu minimálne trikrát denne, maximum je pätkrát.
Urobte všetko preto, aby ste si...

+ Obmedzte spracované potraviny a uprednostňujte čerstvé suroviny.
Snažte sa zapôsobiť hlavne na nadriadeného, iba...