Vyznania lásky, ktoré chce chlap počuť od ženy!

Lichôtky, ktoré by ste chceli vy počuť z jeho úst, v mužskom svete nemajú príliš veľkú váhu. Chlapovi najlepšie ulahodíte, ak budete vyznávať lásku jeho slovníkom.

24.12.2016 14:00
láska, vzťah, budúcnosť Foto:
"Milujem ťa", toto skoro klišé na mužov stále funguje.
debata

Si úžasný

Je to tak. Chlapské pokolenie je zaťažené na škrabkanie ega a vymenúvanie superlatívov. V praxi to preto znamená, že je dobré, ak ho pochválite. A pozor, čím častejšie, tým lepšie. Ak dokonca spravil muž niečo špeciálne kvôli vám, a vy to neoceníte tak ako očakáva, bude to brať ako urážku. Rovnako, ako keď sa vám chce niečím pochváliť a vy ho odkladáte do pozície menej dôležitého. Lásku mu vyznáte ocenením. Môžete aj trochu preháňať, vtedy pochopí, že pri ňom je tá pravá.

Milujem ťa!

Jednoduché, prosté, skoro ako klišé, ale na mužov to stále funguje. Ak to opakujete dostatočne často. Chlapský naturel je zaťažený na opakovania. Akoby boli v posilňovni. Čím ich je viac, tým majú pocit, že veci silnejú. Ako vaša láska k nim.

Postavenie alfa samca

Chce byť pre vás tým najlepším, najhodnotnejším a najúžasnejším mužom. To znamená, že najväčšiu lásku mu vyznáte, ak dôrazne poukážete na to, že je pre vás v okolí ten najlepší. Nielen výzorom, ale aj správaním. Nezabudnite mu to pripomínať.

Zahladíte jeho chyby

Každý vie, že ich má. Vie to on, už ste to spoznali aj vy. No pravda je taká, že ak ich zmiernite, bude to pre partnera znak pravej lásky. Vyjadrite, ako ho zbožňujete, aj keď nemá dokonale rovné zuby, ako sa vám páči, aj keď má trochu bruško. Najväčšie vyznanie? Pocit, že je pre vás dokonalý napriek drobným chybičkám krásy je pre neho mega ocenenie.

Milovaním

Muži zvyknú baby v mladosti stavať pred skúšky z lásky. Chcú, aby im dokázali, ako ich ľúbia tým, že s nimi skončia v posteli. A toto u nich nepohasne ani vekom. Ak za partnerom prídete iba tak počas dňa, večer alebo ráno a jednoducho vášnivo ho pomilujete, slová na vyznávanie lásky nepotrebujete. Všetko zvládnete rečou tela.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #láska #ocenenie #milovanie #pochvala #vyznanie lásky