Žena v znamení kozorožca: Kariéristka aj starostlivá matka

Kariéristka, ktorá toho chce v živote dosiahnúť viac ako veľa. To je krátka charakteristika tejto ženy.

kozorožec
Žena v znamení kozorožca.
Autor:

Pracovitá kariéristka

Astrológovia upozorňujú na fakt, že k mužom sú tieto ženy bezohľadné, čo pravdepodobne súvisí s tým, že ako neodbytné kariéristky, ktoré odradí na ceste za cieľom máloktorá prekážka, budú s nimi neustále prichádzať do konfliktu. V ceste za týmto cieľom nepoznajú priateľov. Ak by totiž mali zostaviť rebríček svojich priorít, celkom iste by na piedestáli bola práca. Ony sú pracovité.

Ľadový výraz tváre

Tieto ženy nerady dávajú najavo emócie. Oproti takej žene, narodenej v znamení barana, ktorá sa neštíti počas hodiny ukázať paletu pocitov od výmyslu sveta (a prechádza skutočne z extrému do extrému), pri žene v znamení kozorožca málokedy viete, na čom ste. Plač vníma ako zlyhanie, s čím však tiež bojuje, je „teplé slovo“ a robia jej problém aj maličkosti typu „prosím“ a „ďakujem“. Jej výraz tváre býva najčastejšie „ľadový“.

Čítajte viac o iných znameniach

Potrpí si na kvalitu

V tomto znamení sa rodia ženy, ktoré si potrpia na kvalitu. Rady nakupujú, avšak na rozdiel od ženy narodenej v znamení strelca, ktorá má rada aj nekvalitné veci (hlavne, že sú stále nové a nové), ona je roky verná svojim poctivo vybratým a drahým kúskom. Keď sme už pri kúpe, potrpí si na to, aby vlastnila byt alebo dom. Nie je ako spomínaná (prelietavá) strelkyňa, ktorej je v podstate jedno, kde skloní hlavu.

Manžela odušu podporuje

Táto žena nie je prchká. Poriadne zváži, s kým vkročí do vzťahu. A ten vzťah potom skutočne potrvá večnosť. Podľa hesla „vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá“, bude trvať na tom, aby aj jej partner mal „úroveň“ (svojej si je vedomá), a tiež niečo vlastnil. Aký by to bol inak nevyrovnaný pár? Pozor, na manželove úspechy žiarliť nebude, práve naopak, podporovať ho bude zo všetkých síl!

Škola musí byť najlepšia

Vo funkcii matky nesklame – seba, deti, matku, ani manžela. Podobne, ako žena v znamení býka či raka, rodina je pre ňu dôležitá. Je starostlivá, ale dôsledná, poriadkumilovná a dochvíľna a toto bude vyžadovať aj od svojich ratolestí. Je schopná investovať „celý majetok“ do ich vzdelania, pretože dobre vie, aké je dôležité. Čím lepšia škola, tým kratšia cesta k úspechu!

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

South Korea Koreas Tensions

Čína trvá na odstránení jadrových zbraní z KĽDR

23.04.2017 17:44

Čínsky minister zahraničných vecí Wang I na návšteve v Grécku vyhlásil, že Čína trvá na odstránení jadrových zbraní z Kórejského polostrova.

vrak, nehoda

Pri nehode na Považí vyhasol život spolujazdkyne. Šoféroval jej manžel

23.04.2017 16:29

Život spolujazdkyne Miroslavy Š. (46) si vyžiadla vážna dopravná nehoda, ktorá sa stala v nedeľu ráno medzi obcami Klobušice a Prejta v okrese Ilava.

Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie OBSE na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.