Máte pocit, že ho nevzrušujete? Stačí málo a nebude sa vás vedieť nabažiť!

20.10.2016 07:00
sex, erotika, bielizeň, zvádzanie
Muži zbožňujú pocit, že ste sa vyparádili kvôli nim. Autor:

Rozdiel medzi tým, či budete pre partnera nezaujímavá, alebo bude vami priam posadnutý, je len päť minút.

Investujte tento čas do budovania vzťahu a erotickej príťažlivosti. Partner sa na vás nebude vedieť vynadívať, hoci už možno na vás videl všetko.

Líčenie

Koľko žien si dnes dá mejkap, tiene, alebo aspoň rúž na pery, keď chce byť večer s milovaným v jednej posteli? Pritom pre chlapov v práci sa upravujú celé ráno. Aj ten váš je na ulici atakovaný s upravenými, navoňanými a nalíčenými sexicami. Potom samozrejme túži po atraktivite aj doma. Spravte sa pre partnera krásnou v posteli. Prípadne použite divoký rúž iba v rámci hier lásky. Na bozkávanie jeho hrude, či pri orálnom sexe. S líčením viete byť pre neho stále „iná žena“. Muži zbožňujú prekvapenia a omnoho viac ako čokoľvek iné sa im páči ten pocit, že ste sa vyparádili kvôli nim. Celkový čas prípravy je pritom iba pár minút, ktoré stoja za to.

Drsná žena

Nemusíte vyhadzovať pančuchy, na ktorých sa vám pustilo očko. Ešte ich môžete zužitkovať pri sexe. Stačí v nich prísť k partnerovu, spraviť mu silonkami masáž ohanbia a nechať ich pokojne dokatovať jeho nechtami. Stŕhanie pančúch zo ženského tela je jedným z najrozšírenejších mužských fetišov. Dokonca niektorí si nosia „vlastné“ aj do verejných domov, aby ich mohli na žene poškodiť. Ak napochodujete v tomto kúsku šiat pred partnera, zabudne, že by pre neho mohla byť nejaká žena ideálnejšia.

Úprava ohanbia

Vypýtať si viac nehy, viac láskania a orálneho potešenia nemusíte iba prosbami. Stačí si pred partnerom dať dole nohavičky a nebyť na pohľad stále rovnaká. Pubické ochlpenie už dnes stratilo významnú životnú funkciu a tak mnoho žien rieši jeho prítomnosť radikálnym odstránením. Jedna vlastnosť mu však ostala. Dokáže muža zaujať a preto sa s ním niekedy netreba natrvalo rozlúčiť. Alebo aspoň nie na dlhý čas. Zostrihy, tvary, rôzne variácie dĺžky, dokonca aj farby. Stačí sa občas ukázať zmenená a partner bude medzi vašimi nohami rád tráviť hodiny.

Provokujúce správanie

Treba naň mať trochu sebavedomia a pocitu, že ste sexi. Nemusíte však byť dokonalá, skôr ukážte, že vo vás bije srdce dračice. Pokojne si dajte sexi korzet, podprsenku, alebo sa predveďte partnerovi nahá zvodným tancom v obývačke. Muži netúžia po dokonalej žene. Túžia po tom, aby sa tá ich k nim niekedy správala ako hladná šelma. Ak pochopí, že vo vás môže vidieť divošku, nechá sa vašim sexepílom opíjať donekonečna. A nikdy ho to nezunuje.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#intimity #milovanie #líčenie #erotika #príťažlivosť #vzrušenie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Deň vám znepríjemní opar, dôvodom bude stres z cestovania.
Povinnosti si rozdelíte podľa priorít, bude...

+ Počuli ste už o otužovaní? Je ten správny čas na to vyskúšať ho.
Túžite, aby sa vaše sny zrealizovali,...