Ženy sa chcú vydať. Čo si však o svadbe myslia muži?

, 08.09.2016 15:00
družička, svadba, nevesta
Ženy sa zo svadby tešia... Autor:

Čo sa týka žien, vo väčšine prípadov ide o celoživotný sen. Vydať sa jedného pekného dňa, mať tie najkrajšie šaty pod slnkom a veľkú hostinu s priateľmi!

Vidia to tak aj muži? Hm, asi ťažko, však? Sotva o svojej svadbe niekedy vôbec premýšľajú. Veď sloboda tak chutí… Táto téma zaujala aj zoznamovaciu agentúru eDarling a spýtali sa 1000 single mužov. Výsledok štúdie prekvapil.

Kto sa ešte žení z lásky?

Takmer každý štvrtý muž (24 percent) považuje koncept manželstva za zastaralý a prežitý. Rolu zohrávajú daňové a právne dôvody dvakrát častejšie ako u žien. Tie kladú na prvé miesto lásku. Láska býva najčastejším argumentom žien, prečo uzatvárajú, resp. chcú uzatvoriť manželstvo. Len každý desiaty muž sa žení z lásky. Avšak tí ak sa raz oženia, prežívajú svadobnú ceremóniu romanticky.

Spoznať partnera na svadbe?

Prečo nevyužiť svadbu známeho, priateľa či rodinného príslušníka ako šancu na flirt? Predovšetkým mužskí hostia si šancu nenechajú ujsť. Až 20 percent single mužov sa vyjadrilo, že pozvanie na svadbu vnímajú ako príležitosť na romantické rande. U single žien je toto percento oveľa vyššie. Kamarátke na svadbu zájdu rady, až 65 percent opýtaných to berie ako výbornú príležitosť spoznať niekoho nového (toho pravého).

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#láska #manželstvo #svadba #rande #single #romantika #vydaj #prežitok
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na svoje alergie, môže vám to len uškodiť.
Nenechávajte si od nikoho skákať po hlave, avšak...

+ Nejde všetko spraviť hneď tak ako chcete, na všetko treba čas.
Ak neviete pomôcť, zožeňte niekoho, kto by...