Žena v znamení leva: Najsilnejšia zo zverokruhu

, 25.07.2016 12:00
znamenie lev
Žena v znamení leva. Autor:

Žiari bez toho, aby sa o to musela extra pričiniť. Takí sú ľudia v znamení leva. Pútajú na seba pozornosť, sú jej stredobodom. Kdekoľvek, kamkoľvek vstúpia.

Nesedí doma na zadku

Žena v znamení leva (narodená v druhej polovici júla a v prvej augustovej), je výrazná a aktívna. Rozhodne nepatrí a nikdy ani omylom nepatrila k ženám, ktoré majú dve celoživotné kamarátky: Mamu a sestru. A inak sedia radšej doma na zadku, akoby spoznávali svet, študovali, učili sa a zažívali neobyčajné veci. Lev je oheň, výbušný podobne ako baran, ale trochu ambicióznejší. Vie dotiahnuť veci do úspešného konca.

Dosiahne, čo si zaumieni

A v tomto smere nie je skromná. Zaumieni si toho hodne. Čo sa týka kariéry, má smelé plány, ale verí si. Nesmelé ženy sa nikdy nestanú jej kamarátkami, ale keďže chce byť aj v priateľstve na čele, má okolo seba osoby, ktoré potrebujú trochu nakopnúť. Priateľstvo s touto ženou je výzvou, mnohí si z nej berú príklad. Ide o sebavedomé a cieľavedomé ženy, ktoré vedia, čo chcú. A rady sa zabávajú. Na párty s levom sa len tak ľahko nezabúda.

Značková od hlavy po päty

Keďže toho v živote veľa dosiahnu, veľa zarobia a môžu si tým pádom dopriať luxus. Luxus, to je levovi blízke. Rady dobre vyzerajú, bývajú upravené a značkové od hlavy po päty. Podobne ako ich ohnivé sestry v znamení barana a strelca, ani ony nedbajú na to, čo sa o nich hovorí (prinajlepšom sa na tom schuti zasmejú), a ťažko sa podriaďujú pravidlám. Zo zásady nerobia, čo sa patrí! Postarajú sa o to, aby sa tradície nedodržiavali.

Vládkyňa aj vo vzťahu

O šťastí v láske možno v ich prípade hovoriť, ak si nájdu slabšieho partnera, ako sú samy, čo má logiku: Aj tu potrebujú vládnuť. Pozor! Partner nemôže byť žiaden „podpapučový“ slaboch. Musí byť silný, nie však silnejší. Ideálne, ak si ho samy zbalia, pretože muž (nech je v akomkoľvek znamení zverokruhu), má zo ženy v znamení leva častokrát strach, pôsobí totiž nedostupne a pyšne.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#oheň #strach #aktivita #úspech #sila #stredobod pozornosti #pravidlo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte, že aj vaše pracovné prostredie musí zdravo pôsobiť.
Počúvajte to, čo hovoria v práci...

+ Koniec používania mobilu v posteli, zabudnite na sociálne siete, zníčí to vzťah.
Chcete zarobiť viac,...