Dokonalý penis podľa žien?

27.06.2016 17:00
penis, erekcia, prieskum
Aký penis sa ženám páči najviac? Autor:

Boduje skôr hrúbka, nie dĺžka mužskej pýchy.

Veta „na veľkosti nezáleží“ by sa z pohľadu žien mala zmeniť na vetu „na hrúbke záleží“. Aspoň podĺa prieskumu pochádzajúceho zo Švajčiarska, v ktorom sa ženy vyjadrovali na tému dokonalého penisu.

Na prvom mieste je pre ženy dôležitý celkový vzhľad mužskej pýchy. Či penis vyzerá skvelo ako celok, keď sa muž vyzlečie.

Čo si ženy všímajú ďalej? Na druhej priečke skončilo ochlpenie. Celkom prirodzené by si muži ochlpenie v intímnej oblasti nechávať nemali. Podľa žien si to žiada istú úpravu, zlatú strednú cestu – celkové vyholenie ženy u muža nepreferujú.

Na tretej priečke skončila hrúbka penisu, ktorá je pre ženy dôležitejšia ako jeho dĺžka. Priemer ženy uvádzali v rozmedzí troch až piatich centimetrov. Množstvo žien sa v prieskume vyjadrilo, že čím hrubší penis partner má, tým je sex lepší.

Dĺžka penisu sa objavila až na šiestej priečke. Podĺa švajčiarskej štúdie dámy uvádzali ideálnu dĺžu v rozmedzí 13 až 15 centimetrov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#prieskum #penis #dĺžka #hrúbka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku